چاپ        ارسال به دوست

از سوی رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

سرپرست روابط عمومی دانشگاه منصوب شد

دکتر محمدجواد آروین، رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته عباس تقی زاده را به عنوان سرپرست روابط عمومی دانشگاه منصوب کرد.

در ابلاغ انتصاب سرپرست روابط عمومی دانشگاه، صادره از سوی دکتر آروین آمده است:

"جناب آقاي عباس تقي زاده
با سلام و احترام
نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست روابط عمومی دانشگاه منصوب می شوید.
امید است با یاری خداوند متعال و توجه به ارزشهای والای انقلاب اسلامی در جهت انجام امور محوله موفق و موید باشید."

همچنین رییس دانشگاه با مهم خواندن روابط عمومی در دنیای کنونی گفت: انتشار خبرهای علمی دانشگاه، بازنشر موفقیت ها و تلاش های آموزشی و پژوهشی اعضای هیات علمی و دانشجویان در کنار انعکاس برنامه ها و فعالیت های حوزه ادرای و کارکنان می تواند ارتقای جایگاه دانشگاه را در پی داشته باشد.
دکترآروین برتعامل روابط عمومی با روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر دانشگاه ها تاکید و خواستار ایفای نقش فعال تر روابط عمومی در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی شد.
رییس دانشگاه بابیان اینکه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان یکی از ۹ دانشگاه برتر صنعتی کشور و ۷ دانشگاه برتر تخصصی منطقه ای انتخاب شده است تصریح کرد: موفقیت های کسب شده و فعالیت پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و پارک علم و فناوری استان در مجموعه دانشگاه، از توانایی بالای مجموعه دانشگاه در زمینه علم و فناوری حکایت دارد.
دکتر آروین افزود: از روابط عمومی انتظار می رود جایگاه واقعی دانشگاه را به جامعه معرفی کند.
به گزارش روابط عمومی عباس تقی زاده دانش آموخته رشته علوم ارتباطات در مقطع دکتری از دانشگاه علامه طباطبائی است.١٠:١٥ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٢٠٧    /    تعداد نمایش : ٩٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج