چاپ        ارسال به دوست

دکتر مسعود رضایی زاده مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه خبرداد؛

حضور دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با محصول فناورانه در هجدهمین نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار درتهران

به گزارش روابط عمومی و به نقل از دکتر مسعود رضایی زاده مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه،  نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار هر ساله با حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نیز برخی از وزارتخانه ها و سازمان های اجرایی در ایّام هفته پژوهش و فناوری به منظور معرفی دستاوردهای پژوهشی و فناوری و بازازیابی این دستاوردها برگزار می گردد.

وی افزود: امسال همزمان با این نمایشگاه دو نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی و تجهیزات ساخت داخل در حال برگزاری است که از جمله ویژگیهای نمایشگاه امسال است. همچنین همزمان با برگزاری این سه نمایشگاه نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاهها، دستگاههای اجرایی مربوطه با حضور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت پژوهشی و مدیریت ارتباط باصنعت وزراتخانه به منظور بررسی چالشها و ارائه الگوهای مناسب ارتباط صنعت و دانشگاه برگزار گردید.

دکتر مسعودرضایی زاده تصریح کرد: در اين راستا دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با رويكردي متفاوت و با هدف ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهش، فناوری و با تکیه بر توانمندی استادان و پژوهشگران خود با ارائه65 طرح فناورانه حضور مؤثر و چشمگیری در نمایشگاه فوق داشت. به گفته مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه، از کل طرح های ارائه شده در غرفه دانشگاه، 47طرح فناورانه با سطوح مختلف آمادگی فناوری (TRL) در معرض بازدید علاقه مندان قرار گرفت

مدیر ارتباط با صنعت گفت: امسال دانشگاه در اقدامی جدید به منظور معرفی بهتر محصولات دفترچه شناسنامه محصولات دانشگاه را جهت ارائه به بازدیدکنندگان تهیه نمود که مورد استقبال زیاد بازدید کنندگان قرار گرفت.

دکتر رضایی زاده خاطرنشان کرد: به تمام اعضاء هیئت علمی که محصول خود را در نمایشگاه ارائه داده اند گواهی حضور و تایید سطح فناوری(TRL) اعطاء می گردد.

گفتنی است: نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار به عنوان بزرگترين رويداد پژوهشي و فناوري كشور، امسال با حضور جمع زيادي از دانشگاه‌هاي دولتي و غيردولتي، دانشگاه آزاد اسلامي، پژوهشگاه‌ها، پارك‌هاي علم و فناوري، مراكز رشد و شركت‌هاي توانمند داخلي در تاریخ 3 الی6 دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری می­باشد.


١٠:٥٦ - چهارشنبه ٥ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج