چاپ        ارسال به دوست

بیانیه دکتر آروین رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته دکتر آروین رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن روز بصیرت و میثاق امت با ولایت (حماسه 9 دی) بیانیه ای صادرکرد.

در این بیانیه آمده است:

انقلاب شکوهمند امام خمینی (ره) تداوم خط سرخ نهضت حسینی (ع) است. چشمه‌ای جوشان، رودی خروشان از ازلیت تا ابدیت تاریخ، که سرمشق حق‌طلبان و ظلم‌ستیزان خواهد بود.

تاریخ گواه است حماسه‌های جاودان ملت بزرگ ایران با حضور مقتدرانه و مجاهدت تمامی اقشار جامعه با ایمان و اتکال به خداوند متعال شکل گرفته است.

حضور در صحنه، ایمان دینی پیروی از تدابیر رهبری جامعه اسلامی موجب اقتدار خدشه‌ناپذیر حاکمیت مردم سالاری دینی شده است.

نهم دی ماه یادآور حماسه عظیم ملتی است که با وحدت کلمه انقلاب خود را از تند باد فتنه به سلامت عبور دادند تا امید دشمنان طمع کرده به حریم قدسی این نظام نقش برآب شود.

در نهم دیماه عظمت و شکوه ملتی را شاهد هستیم که بر اصول و ارزش‌های انقلاب رادمردانه ایستاد و تمامیت جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع نمود.

در شرایط حساس امروزین کشور و منطقه که نیاز به وحدت و همدلی در کلیه آحاد ملت بیش از گذشته احساس می‌شود، از تمامی اقشار جامعه اسلامیمان بخصو ص دانشگاهیان سراسر کشور که عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و... بعنوان پیشگامان جامعه حضور داشته اند، درخواست می‌نماید با حضوری سراسر شور و شعور فعالانه در این مراسم شکوهمند حضور یابند.

اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته هم دوش و همصدا با سایر اقشار آحاد جامعه اسلامی ضمن پاسداشت این حماسه عظیم، به امواج خروشان ملت خواهند پیوست تا ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) میثاق مجدد خود را با اصول انقلاب اسلامی به رهبری مقام عظمای ولایت (مد ظله العالی) در عمل به منصه ظهور برسانند.

 


٠٩:٠٦ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٦    /    تعداد نمایش : ١٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج