چاپ        ارسال به دوست

سومین نشست مدیران نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاههای منطقه 8 کشور در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزار گردید.

 سومین نشست مدیران نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاههای منطقه 8 کشور در مرکز همایش های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزار گردید.

دکتر محسن مهرپرور رییس نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه اظهار داشت: دراین نشست در رابطه با نحوه اجرای آیین نامه تشکیل شورا و مدیریت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت موسسه های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری که به منظور ارتقای کیفیت نظام آموزش عالی ابلاغ شده است، بحث و گفتگو  صورت پذیرفت.

رئیس نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه بیان کرد، نظارت بر تطابق مصوبات و قوانین با برنامه راهبردی دانشگاه ها و قوانین بالا دستی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

وی همچنین خبر دادکه در این جلسه پیشنهاد شد، کمیته تخلفات علمی فعال شود و تخلفات علمی توسط مدیران نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت به صورت جداگانه بررسی و نتایج آن به رییس دانشگاه گزارش شود.

گفتنی است در پایان این جلسه مدیران نقطه نظرات و تجربیات خود را بیان نمودند و پیرامون آنها بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.


١٤:٣٨ - شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١٩٥    /    تعداد نمایش : ١١١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج