چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان خبر داد:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رضا دهقانی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان لازم است فرم درخواست را از سایت دانشگاه به آدرسwww.kgut.ac.ir  دریافت و پس از تکمیل و تایید فرم و ضمیمه کردن مدارک لازم، کلیه موارد را حداکثر تا تاریخ98/3/31 در سایت گلستان بارگذاری نمایند.

داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه،قسمت معاونت آموزشی مراجعه نمایید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، شرایط عمومی و اختصاصی و آدرس پستی دانشگاه به شرح زیر می باشد:

کرمان، ماهان، انتهای اتوبان هفت باغ علوی،دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان کد پستی7631818356

شرایط عمومی :

      1 .فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی (دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه‌ها که هنوز فارغ‌التحصیل نشده‌اند، لازم است گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا پایان شهریور سال 1398(98/6/31)ارائه نمایند)

2.داوطلبین بایستی کلیه شرایط صلاحیت‌های عمومی برای ورود به دوره‌های تحصیلات تکمیلی طبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا باشند.

3.مشمول ضوابط و شرایط ((آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد)) باشند.

شرایط اختصاصی :

*  امتیازات داوطلبان مطابق آیین‌نامه شماره77948/21 مورخ 93/5/5 (آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طبق بندهای زیر محاسبه و رتبه‌بندی  می‌گردد.

1.پس ازشش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحد درسی به لحاظ میانگین کل جز پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد.

تبصره:دانشگاه اختیار دارد متقاضیانی را که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جز پانزده درصد برتر باشند، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال پذیرش نماید.

2.حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش‌آموخته شود.

3.پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش‌آموختگی و صرفاً برای یک‌بار امکان‌پذیر است.

4.پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تائید شورای آموزشی دانشگاه امکان‌پذیر است.

5. متقاضیان بایستی  در بازه زمانی 1397/7/1 لغایت 1398/6/31 فارغ‌التحصیل شوند.  

7.برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی با ارائه معرفی‌نامه از دبیرخانه المپیادجهت ورود به همان رشته یا رشته‌های مرتبط با تشخیص شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

مدارک موردنیاز:

1- یک قطعه عکس رنگی تمام‌رخ 4×3. (نوع فایل JPG)

2-تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی. (نوع فایل JPG)

3-تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت یا دفترچه آماده‌به‌خدمت معتبر جهت داوطلبان مرد. (نوع فایل JPG)

4-تصویر ریزنمرات کارشناسی به تفکیک نیمسال تحصیلی در سربرگ دانشگاه محل تحصیل. (نوع فایل JPG)

5-تصویر گواهی رتبه از دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی (با ذکر تعداد دانشجویان پذیرفته‌شده هم ورودی، طول مدت تحصیل دانشجو در آن مقطع، معدل و رتبه دانشجو و نوع دوره تحصیلی منظور روزانه / شبانه بودن است).

6-تصویر مدارک برگزیده شدن در المپیادهای علمی دانشجویی به همراه چکیده مطالب آن‌ها.

7-تکمیل و ارسال فرم ثبت اطلاعات داوطلبان ورود به دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه و فرم ب(لازم به ذکر است هر داوطلب حداکثر مجاز به انتخاب 2 گرایش در رشته خود است).

8-اصل رسید بانکی¬ به¬ مبلغ880000 ریال به‌حساب شماره 2172453808008 نزد بانک ملی به نام تمرکز درآمدهای اختصاصی دانشگاه تحصیلات تکمیلی، صنعتی و فناوری پیشرفته . مبلغ فوق غیرقابل استرداد است.

نحوه ارائه مدارک:

ثبت‌نام(http://golestan.kgut.ac.ir/) پس از ورود به سیستم و سپس قسمت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد استعداد درخشان، لازم است فرم مشخصات اولیه را تکمیل نموده آنگاه مشخصات داوطلب به‌صورت موقت ثبت می‌گردد و نام کاربری و رمز عبور به داوطلب اختصاص می‌یابد. سپس مجدداً از قسمت ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور دریافتی وارد سایت گلستان شده و مدارک موردنیاز به شرح فوق را با فرمت مناسب در محل‌های مناسب در سامانه مذکور بارگذاری نمایند.

 تذکرات مهم:

- پذیرش اولیه متقاضیان بر اساس بررسی مدارک و سوابق تحصیلی است و به مدارک ناقص و یا دریافت نشده پس از تاریخ  ذکرشده ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

-  اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق سایت دانشگاه (www.kgut.ac.ir)  انجام خواهد گرفت.

-  ارائه درخواست و پذیرش اولیه به‌منزله پذیرش قطعی نخواهد بود و پذیرش قطعی منوط به تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

-  در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر  داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند.

شماره تماس: 03431623176  و   03431623263


١٣:١٩ - يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٧١    /    تعداد نمایش : ٣٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج