چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

سومین نشست اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم و فناوری نانو برگزارشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سومین نشست اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم و فناوری نانو به میزبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته در مرکز همایشهای دانشگاه برگزارشد.

لادن نخعی دانشجوی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته و عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم و فناوری نانو در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه با اشاره به اینکه اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم و فناوری نانو وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1395 تاسیس گردیده است؛ اظهارداشت: انتخابات اعضای شورای مرکزی سومین دوره آن در سال 1397 در دانشگاه بابلسر صورت پذیرفت.

وی افزرود: در جلسه 22 تیرماه سومین دوره شورای مرکزی اتحادیه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان، اعضای شورای مرکزی ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته انجام مکاتبات لازم با وزارت علوم تحقیقات و فناوری جهت تحقق امور را ضروری دانستند.

نخعی بحث و تبادل نظر در مورد هماهنگی برای برگزاری نشست با ستاد نانو فناوری، شرکت در نمایشگاه سالانه نانو و ضرورت تعامل و همکاری بیشتر با وزارت  علوم را از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه برشمرد.

 همچنین پیشنهاد راه اندازی شبکه همکاری آزمایشگاهی دانشگاه های عضو اتحادیه نیز مطرح شد.

گفتنی است این نشست با حضور و همراهی دکتر فریبا فتحی عضو هیات علمی دانشگاه وحمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در روز شنبه 22 تیرماه در مرکز همایشهای دانشگاه برگزارشد.

 

 


٢١:١٠ - يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٦٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج