چاپ        ارسال به دوست

معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری استان خبر داد:

اجزاء مدل کسب و کار به زبان ساده تشریح شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کرمان، در راستای اهداف آموزشی شرکتهای دانش بنیان در سال ۹۸و ورود حرفه ای فناوران به بازار کسب و کار، پارک علم و فناوری با همکاری مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان کارگاه آموزشی مدل کسب و کار را برگزار کرد.

دکتر مسعود رضایی زاده معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری استان کرمان اظهار داشت: پارک علم و فناوری استان در راستای اهداف آموزشی شرکتهای دانش بنیان در سال ۹۸و ورود حرفه ای فناوران به بازار کسب و کار در تاریخ ۲۳تیرماه ۹۸ با همکاری مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان کارگاه آموزشی مدل کسب و کار را با حضور قریب به ۴۰ نفر از فناوران  برگزار و اجزاء این مدل به زبان ساده برای شرکتها و واحدهای فناور دوره پیش رشد و رشد تشریح شد.

دکتر رضایی زاده افزود: مدل کسب و کار ساختار ساده‌ای از یک واقعيت در کسب و کار است  است و تعريف آن غالباً با دشواری همراه است زيرا در زمينه‌های متفاوت کسب‌ و کار، معانی و تعاریف  متفاوتی از آن برداشت میشود.

معاون پشتیبانی  پارک علم و فناوری ادامه داد:تصمیم ما برآن است تا تمام اجزاء مهم یک بنگاه اقتصادی را در قالب کارگاههای آموزشی برای واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان را  به زبان ساده و بر اساس اکوسیستم کارآفرینی استان تشریح و ارائه نماییم تا شرکتها را برای رسیدن به مقصد نهایی یا همان بازار کمک نماییم.

دکتر رضایی زاده بیان داشت: درک واقعی یکی از  ارکان بنگاههای اقتصادی، مفهوم مدل کسب و کار با ۹جزء تاثیر گذار از جمله بخش های مشتريان،ارزش هاي پيشنهادی،کانال های توزيع،روابط با مشتريان، جريان‌های درآمدی، منابع کليدی،فعاليت‌های کليدی،شرکای کليدی،ساختار هزينه‌ها است که در این کارگاه به زبان ساده و بر اساس اکوسیستم بومی استان تشریح شد.

منبع خبر: روابط عمومی پارک علم و فناوری

 


١٨:٥٧ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج