چاپ        ارسال به دوست

دکتر آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در آئین گرامیداشت هفته دولت تاکیدکرد:

تقدیر و تشکر اعضای هیات امنای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از عملکرد دانشگاه در یک سال گذشته مرهون تلاش های خالصانه کارکنان دانشگاه است

به گزارش روابط عمومی مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته شامگاه پنجشنبه هفتم شهریور ماه با حضور خانواده های کارکنان دانشگاه در محوطه دانشگاه برگزار گردید.

دکتر آروین رئیس دانشگاه ضمن خوشامد گویی به مدعوین  بیان کرد: هفته دولت یادآور دولتمردانی است که ارزنده ترین الگوهای خدمتگزاری را با جوهره ایمان و اخلاص به جامعه بشری عرضه کردند.

وی در ادامه گفت: در راستای ارائه گزارش عملکرد دانشگاه در جلسه هیات امنا که در مرداد ماه برگزار گردید. از نظر اعضای هیات امنا، عملکرد دانشگاه نسبت به سالیان گذشته بسیار مطلوب بوده و خاطر نشان کرد: این مهم مرهون تلاش های خالصانه کارکنان دانشگاه می باشد.

در ادامه مراسم از کارمندان نمونه دانشگاه: سپیده یزدان پناه، محمد مهدی طاهری، لاله اسماعیلی و محسن یوسفیان به ترتیب از واحدهای پژوهشگاه، کتابخانه مرکزی، بایگانی و دفتربرنامه بودجه با اهدای لوح تقدیر شد.

اجرای زنده موسیقی توسط گروه سهند به سرپرستی سینا نجم الدینی، پخش کلیپ کارکنان دانشگاه و برپایی ضیافت شام از دیگر برنامه های برگزار شده در این شب بیاد ماندنی بود.

 


١٠:٣٥ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ١٦٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج