چاپ        ارسال به دوست

در اولین روز از هفته جهانی کار آفرینی؛

کارگاه آموزشی مراحل تبدیل ایده به فناوری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در اولین روز از هفته جهانی کار آفرینی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با همکاری پارک علم وفناوری و اداره کار و رفاه اجتماعی استان کرمان کارگاه آموزشی مراحل تبدیل ایده به فناوری با حضور دکتر رضایی معاون فناوری پارک علم و فناوری برگزار شد.

دکتر رضایی زاده دراین کارگاه آموزشی به بیان مباحثی از جمله مراحل و نحوه ثبت ایده و دریافت تسهیلات در پارک علم و فناوری استان، روند شکل گیری ایده و ارزیابی آن جهت تبدیل به کسب و کار و همچنین بوم کسب و کار پرداخت.

وی همچنین درباره ثبت پتنت، TRL MRL و CRL برای شرکت کنندگان صحبت کرد.

در پایان معاون فناوری پارک علم وفناوری به پرسش‌های مطرح شده از سوی شرکت کنندگان پاسخ داد. و شرکت کنندگان با حضور وی به بحث و تبادل نظر پیرامون موارد مطرح شده پرداختند.

گفتنی است از دیگر برنامه‌های گروه کار آفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در هفته جهانی کارآفرینی، نشست مشاوران کسب وکار با دانشگاهیان و فناوران استان کرمان با حضور مهندس سید محمدحسین طباطبایی، مهندس وحید شهبا و مهندس میثم زارع به ترتیب مدیر شرکت مشاوره کارآفرینی ارمانشهر سگال، شرکت مشاوران کار آفرینی ایده اندیش و شرکت کار آفرینی ایده برتر به‌منظور ارائه و انتقال نظرات و تجربیات شرکت‌های مشاوره در امر کسب‌وکار به همراه مشاوره رایگان برگزار می‌گردد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس ذیل: https://www.kgut.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=237&newsview=1794

مراجعه نمایند

گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه از کلیه اساتید دانشجویان و کارکنان جهت شرکت در رویداد نشست مشاوران کسب‌وکار با دانشگاهیان و فناوران استان کرمان دعوت کرد.


٠٩:٤٠ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج