چاپ        ارسال به دوست

حضور جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیاده روی اربعین

همراه با اقشار مختلف، تعدادی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند.

گزارش کارشناس خبر روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از پیاده روی اربعین حسینی حاکی از ازدحام جمعیت مشتاق و عاشقی است که برای رسیدن به کربلای معلی لحظه شماری می کنند.

مالک نیکویی که در پیاده روی اربعین حسینی حضور دارد در این باره گفت: "اینجا، انسان مات و مبهوت خیل عظیم دلدادگانی می شود که از جای جای ایران اسلامی و کشورهای دور و نزدیک از هر قشر و گروه، راه ارادت می پیمایند تا به حرم حسینی برسند".

 

به گفته مالک نیکویی، در مسیر پیاده روی اربعین حسینی و به خصوص از حرم مولا علی (ع) تا حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) قدم به قدم که به بین الحرمین نزدیک می شوی، تند تر گام برمی داری و ضربان قلبت تندتر می زند.

 

وی آمار تقریبی شرکت کنند گان در پیاده روی اربعین حسینی این دانشگاه را  ۳۰ نفر اعلام کرد وافزود: در حالی که نیمی از دانشگاهیان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته شرکت کننده در پیاده روی اربعین حسینی در حال بازگشت به کشور هستند نیمی دیگر در مسیر رسیدن به بین الحرمین  هستند.

 


٠٨:١١ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ١٩٠    /    تعداد نمایش : ١٣٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج