چاپ        ارسال به دوست

در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برپا شد؛

نمایشـگاه روز شمـار انقـلاب به روایت روزنامه‌ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  نمایشـگاه "روزشمار انقـلاب به روایت روزنامه‌ها" در مرکز همایش‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برپا گردیده است.

به گفته دکتر لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در این نمایشگاه که از اول بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های دانشگاه برپاشده است، وقایع آن روزهای انقلاب اسلامی به زبان روزنامه‌ها به‌ویژه روزنامه اطلاعات مرور می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه صفحات نخست روزنامه اطلاعات از 16 دی‌ماه تا 28 بهمن 1357 به نمایش درآمده تا جامعه دانشگاهی این دانشگاه با وقایع آن روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از گذشته آشنا شوند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: به‌طور یقین مرور جریانات و اتفاقات دی و بهمن سال 57 از نگاه روزنامه‌ها و با تیترهای خاص و ماندگار، خالی از لطف و تماشا نخواهد بود.

گفتنی است این نمایشگاه به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و با همکاری روابط عمومی دانشگاه از اول بهمن‌ماه لغایت 30 بهمن سال جاری در مرکز همایش‌های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برپاشده است.

 


١٢:٤٢ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٧٨    /    تعداد نمایش : ٥٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج