چاپ        ارسال به دوست

مدیر اموراداری و پشتیبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خبرداد:

امضای 17 تفاهم نامه در راستای ارایه خدمات رفاهی به کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه

مدیراموراداری و پشتیبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته گفت: در 12 ماه گذشته 17 تفاهم نامه در زمینه ارایه خدمات رفاهی به کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه با بخش های مختلف به امضا رسیده و اجرایی شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مهندس عباس طهمورسی با اعلام این خبر تاکید کرد: واحد رفاهی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حمایت های دکتر محمد ماهانی معاون اداری و مالی در راستای ارائه تسهیلات رفاهی ایجاد تحول، توجه خاص به پرسنل و اعضای هیأت علمی دانشگاه فعالیت می نماید.
وی در تشریح اقدامات انجام شده افزود: در پیگیری های به عمل آمده، از سوی واحدرفاهی در سال جاری امکان استفاده کارکنان و اعضای هیات علمی به همراه خانواده از هتل آپارتمان مهتاب در مشهد مقدس فراهم شده است.
همچنین مهندس طهمورسی به عقد تفاهم نامه های بیمه تکمیلی درمان، شخص ثالث و بدنه خودرو با شرکت های بیمه سینا، دی و کارآفرین اشاره خاطر نشان کرد: خدمات بیمه های یادشده مورد استقبال همکاران قرار گرفته است.
اجرای طرح آسان خرید با مشارکت بانک تجارت از اقدامات دیگری بود که مدیر اموراداری و پشتیبانی دانشگاه از آن نام برد و تصریح کرد: با استفاده از این طرح، امکان خرید کالا و خدمات به صورت اقساطی از فروشگاهای عضو شبکه آسان خرید در سراسر کشور از اعتبار پنجاه تا 200 میلیون ریال با شرایط اقساطی و سود سه درصد برای همکاران میسر گردیده است.
همچنین عقد تفاهم نامه با فروشگاه های معلم و فروشگاه های زنجیره ای رفاه، ناجی و فروشگاه های عرضه کننده پوشاک از اقدامات دیگری است که در واحد رفاهی صورت گرفته است.
بنا به اعلام آقای طهمورسی ارایه خدمات آموزشی و ورزشی نیز در دستور کار واحد امور رفاهی قرار دارد. وی گفت تا کنون کارتهای رفاهی، ورزشی و فیزیوتراپی جهت امور رفاهی و سلامت کارکنان با سقف 30 درصد تخفیف برای 5 جلسه اول و 40 درصد تخفیف برای جلسات بعدی صادر شده است.
همچنین با عقد چندین تفاهم نامه ها استفاده از خدمات موسسات علمی و آموزشی در زمینه های از قبیل آمادگی کنکور و آموزش خلاقیت ریاضی برای فرزندان کارکنان و اعضای هیات علمی فراهم گردید. از سویی امکان شرکت در دوره های آموزش زبان های خارجی و آزمونهای IELTS و MSRT در موسسات طرف قرارداد با تخفیف 30 درصد نیز میسر شده است.
مدیر اداره امور اداری و پشتیبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته افزود: با هدف تسریع در خدمات دهی و رضایت بیشتر، مراحل تعویض و تمدید دفترچه های بیمه سلامت و تامین اجتماعی برای همکاران و اعضای هیات علمی به صورت آنلاین انجام می شود.
آقای طهمورسی به اقدامات انجام شده این دانشگاه در تعامل با حوزه امور رفاهی وزارتخانه نیز اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی و ثبت نام متقاضیان طرح 52 واحدی پروژه تجاری- مسکونی چیتگر تهران و متقاضیان پروژه مسکونی منطقه 5 شهران با شرایط اقساط ماهیانه بدون پیش پرداخت و همچنین اعلام اسامی اعضای هیات علمی فاقد منزل مسکونی واجد شرایط به ستاد امور رفاهی اعضای هیات علمی و سازمان مسکن و شهرسازی استان در دو مرحله ویژه اعضای هیات علمی در همین زمینه صورت گرفته است.
به گفته وی اطلاع رسانی و معرفی اعضای هیات علمی متقاضی دریافت کارت فرهیختگان تا سقف 500 میلیون ریال با تسهیلات بانکی با نرخ 18 درصد و بازپرداخت 36 ماهه، نیز صورت گرفته است.
مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بابیان اینکه همکاران دانشگاهی و اعضای هیات علمی متقاضی دریافت مستر کارت ارزی نیز معرفی شده اند افزود: معرفی متقاضیان واحد های مسکونی شرق تهران با شرایط اقساطی 40درصد در زمان عقد قرارداد و مابقی به صورت اقساطی پس از تحویل آپارتمان از فعالیت های دیگر واحد امور رفاهی دانشگاه در یک سال اخیر است.
همچنین خانم مصطفوی کارشناس امور رفاهی دانشگاه با بیان اینکه در زمینه استفاده از تسهیلات تورهای داخلی و خارجی، هتلها و مراکز اقامتی و خرید بلیط با شرایط 2 تا 3درصد تخفیف ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی اطلاع رسانی شده است افزود: در امتداد طرح های رفاهی این واحد، متقاضیان طرح فروش نقدی و اقساطی شرکتهای پاک رو و نگین خودرو جهت خرید خودروهای هیوندا و رنو ن به شرکت های یاد شده معرفی شدند.
همچنین مهندس عباس طهمورسی مدیر اموراداری و پشتیبانی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بار دیگر بر ارایه خدمات در راستای رضایت بیشتر و افزایش بهره وری تاکید و تصریح کرد: اموراداری و پشتیبانی دانشگاه از پیشنهادات و نظرات کارکنان و اعضای هیات علمی در این راستا استقبال می کند.


١١:١٤ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٩٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج