چاپ        ارسال به دوست

با مشارکت و حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه؛

سومین جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) سومین جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، جشنواره خیریه غذای سالم پیش از ظهر شنبه 3 اسفندماه با حضور  دکتر  محمدجواد آروین رئیس دانشگاه، دکتر زهرا حسنی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده و جمعی از مسئولان، کارمندان، اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته گشایش یافت.

در این جشنواره همراه با برپایی 8 غرفه انفرادی و دو غرفه به‌صورت مشارکت گروهی برگزار شد.و همچنین به کانون حمایت از بیماری‌های هموفیلی کرمان نیز غرفه‌ای اختصاص داده‌شده بود.

استقبال کارکنان، اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان حاضر در دانشگاه و مدیران از جشنواره، شورونشاط حاکم بر فضای برگزاری جشنواره، احساس رضایت از مشارکت در عمل خیر، تنوع عرضه غذا، توجه به ارائه غذاهای مقوی و مفید و استفاده از مواد اولیه مرغوب از مهم‌ترین ویژگی‌های جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته بود که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

سومین جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  که در سالن غذاخوری دانشگاه برگزار شد ساعت 13:30 به کار خود پایان داد.

گفتنی است  دوره اول این جشنواره در تیرماه سال 1396 در دهه کرامت برگزار شد که بنا به درخواست بیشتر شرکت‌کنندگان برای سومین بار در 3 اسفندماه سال جاری نیز برگزار شد.

جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در چهارچوب برنامه‌های گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (س) با مصوبه شورای فرهنگی  و مشارکت بخش‌های مختلف دانشگاه برگزار شد.

عواید حاصل از فروش جشنواره غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به امور خیریه و کمک به سیل‌زدگان اختصاص می‌یابد.


١١:١٦ - يکشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٢٠٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج