چاپ        ارسال به دوست

رئیس دفتر فنی پارک علم و فناوری کرمان خبر داد؛

عملیات اجرای شبکه توزیع آبرسانی داخل شهرک علمی و فناوری کرمان با هدف تسریع جهش تولید آغاز ش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان رئیس دفتر فنی پارک علم و فناوری کرمان گفت:در راستای اجرای فرامین رهبر فرزانه انقلاب در سال جهش تولید و تسریع در این امر مهم، عملیات اجرای شبکه توزیع آبرسانی به داخل شهرک علمی و فناوری کرمان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال آغاز شد.

دکتر احسان نوروزی  مطرح کرد: تحقق شعار سال (جهش تولید) مستلزم ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان و فناور است از این رو پارک علم و فناوری کرمان در سال گذشته فاز اول شهرک علمی و فناوری استان را با مساحت ۵۰ هکتار با هدف تجمیع و متمرکز کردن دانش برای توسعه اقتصاد استان، خدمات بهتر و هم افزایی فناوری کلید زد، در این فاز به تعداد ۱۵ شرکت فناور و دانش بنیان اراضی جهت ساخت کارگاه تولید واگذار شد.

وی افزود: در نظر داریم تا پایان ۶ ماهه اول سال ۹۹ اکثر زیر ساخت های لازم برای این شهرک را تامین کنیم تا با این حرکت به جهش تولید، رونق و سرعت بیشتری ببخشیم.

رئیس دفتر فنی پارک علم و فناوری کرمان  در پایان خاطرنشان کرد: سعی می کنیم تا پایان خرداد ماه عملیات آبرسانی را به طور کامل اجرا کنیم، لازم به ذکر است خط انتقال آب به شهرک علم و فناوری  همچنین مخزن ۲۵۰ متر مکعبی در سال ۱۳۹۸ اجرا شده است.


١١:١٧ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج