چاپ        ارسال به دوست

برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و سومین جشنواره قران و عترت در سطح دانشگاه معرفی شدند

سی و سومین دوره ی جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، با حضور دانشجویان از رشته های مختلف در دانشگاه برگزار و برگزیدگان آن معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مرحله از جشنواره که به صورت کتبی و در قالب بخش معارفی ویژه دانشجویان برگزارگردید، شرکت کنندگان در رشته های تفسیر و ترجمه ، احکام ،آشنایی با صحیفه سجادیه، سبک زندگی و نهج البلاغه به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات خانم ها محدثه میر و مهدیه خسرویان چترودی دانشجویان رشته های مهندسی فناوری اطلاعات و سنجش از دور زمین شناسی به ترتیب در رشته های احکام و آشنایی با صحیفه سجادیه با کسب امتیاز لازم موفق به راهیابی به مرحله منطقه ای این دوره از جشنواره شدند.مرحله منطقه ای جشنواره در اردیبهشت ماه سال آینده در یکی از دانشگاههای استان کرمان یا استانهای هم منطقه (هرمزگان، سیستان بلوچستان) برگزار خواهد شد. دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برای این عزیزان در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق می نماید.

برپایه این گزارش در بخش آوایی این جشنواره تعدادی از دانشجویان در رشته های اذان و ترتیل و در بخش هنری برخی از دانشجویان در رشته های شعر و نقاشی شرکت نموده اند که آثار این عزیزان به دبیرخانه منطقه ای و کشوری برابر مقررات ابلاغی ارسال خواهد شد.
١٤:١٤ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٥٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج