چاپ        ارسال به دوست

دبیر جامعه کریمان با رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد

دبیر جامعه كريمان با دکتر محمد جواد آروین رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه در دیدار مهندس علی شیخ بهایی دبیر جامعه کریمان که دکتر داریوش افضلی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه و دکتر مسعود ترکزاده ماهانی سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمان نیز حضور داشتند زمینه های همکاری مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
دکتر آروین با معرفی ظرفیت های دانشگاه، بر همکاری های متقابل تاکید کرد.


وی با تاثیرگذارخواندن شخصیت های استان کرمان در عرصه ها و زمینه های مختلف در سطح ملی و بین المللی، تشکیل جامعه کریمان را اقدامی ارزشمند توصیف کرد.


رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، با تاکید بر لزوم گسترش ارتباط دانشگاه با چهره های فرهیخته کرمان، اظهار امیدواری کرد ارتباطات متقابل توسعه یابد.


همچنین دکتر مسعود ترکزاده ماهانی گفت: پارک علم و فناوری استان کرمان نیز آماده همکاری با شخصیت های علمی و دانشگاهی کرمانی در تهران و خارج از کشور و استفاده از ایده ها و مشاوره های ارزنده آنها است.


در ادامه دبیر جامعه کریمان با تقدیر از استقبال دانشگاه تحصیلات تکمیلی، پارک علم و فناوری و پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی برای همکاری های متقابل تقدیر کرد.


مهندس علی شیخ بهایی گفت: نظر به این که کرمانی های مقیم تهران، یکی از اقلیت های مهم و تاثیرگذار در تهران و کشور می باشند، تشکیل یک انجمن برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی،کاملا مهم و مبرهن به نظر می رسید.


وی افزود: لذا با تلاش مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، جامعه کرمانی های مقیم تهران شکل گرفت.


مدیر مسئول فصلنامه جامعه کریمان تصریح کرد: این جامعه، غیر حزبی، فرا جناحی و غیرانتفاعی بوده و کلیه همشهریان و هم استانی ها می توانند عضو این جامعه شده و با توجه به سن، تحصیلات، تجربه، علاقه مندی، شغل و موقعیت شغلی خود به عضویت یک یا چند کمیته تخصصی در آمده و در آن به فعالیت عام المنفعه بپردازند.


به گفته وی این جامعه هر سال اقدام به برگزاری جلسه های عمومی همراه با ضیافت شام و با حضور همشهریان عزیز همراه با خانواده می نماید. جلسات کمیته های تخصصی نیز بر اساس نیاز و هماهنگی اعضای هر یک از کمیته ها تشکیل می گردد.


شیخ بهایی انتشار فصلنامه جامعه کریمان را از فعالیت های دیگر این تشکل معرفی کرد.

این نشریه از لینک http://kermanyha.ir/%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86/

قابل دسترسی است.


٢٢:٣٩ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٢١٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج