چاپ        ارسال به دوست

دکتر آروین خبر داد

افتتاح ساختمان دانشگاه در آینده نزدیک با حضور وزیر علوم

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در آیین دیدار با دانشگاهیان این دانشگاه اظهار داشت:  ساختمان دانشگاه با زیربنای6 هزارمترمربع و با اعتباری بالغ بر 160 میلیاردریال در آینده نزدیک با حضور وزیرعلوم افتتاح خواهدشد.

 سید محمد جواد آروین در تشریح بودجه دانشگاه گفت: بودجه این دانشگاه درمقایسه با سال ۹۳ به میزان 2.8 (دو و هشت دهم)برابر افزایش داشته است که این افزایش نشان از وجود یک تیم قوی مدیریتی دارد.

 وی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه عنوان کرد: در حال حاضر تاکید جدی بر طرح های بیرون از دانشگاه است ودر مقایسه سال 92 تعداد این طرح ها به بیش از 2برابر افزایش یافته است.

آروین خاطرنشان کرد: در زمینه ثبت اختراعات و تولیدمحصولات افزایش خوبی داشتیم و کیفیت محصولات نیز ارتقا یافته است.

 وی با اشاره به اینکه تعداد مقالات پژوهشی روند افزایشی داشته است تصریح کرد: در سال ۹۲، تعداد مقاله های علمی، پژوهشی ۱۹۷ مقاله بود که در سال ۹۶ به ۳۰۸ مقاله رسیده است.

 آروین با بیان اینکه این دانشگاه به عنوان بهره ورترین دانشگاه صنعتی در سال گذشته انتخاب شد خاطرنشان کرد: این موفقیت‌ها بدون همت و تلاش شما همکاران و تیم مدیریتی این دانشگاه بدست نمی آمد.

وی از شروع به کار دوباره عملیات اجرایی ساختمان پارک علم و فناوری استان خبر داد و اضافه کرد: با استفاده ازظرفیت سیستم گلستان هم اکنون بازیابی اطلاعات پژوهشی وآموزشی به سرعت امکان پذیراست.


١٣:٤٢ - شنبه ١٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٦٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج