چاپ        ارسال به دوست

دکتر داریوش افضلی، معاون آموزشی و پژوهشی خبرداد؛

افزایش تعداد دانشکده های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

دکتر داریوش افضلی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از افزایش تعداد دانشکده ها به 5 دانشکده خبر  داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر افضلی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر دانشکده های شیمی و مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک و مواد علاوه بر  سه دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، عمران و نقشه برداری و علوم و فناوری نوین دایر شده اند.

به گفته معاون آموزشی با اصلاح تشکیلات تفصیلی دانشگاه، تعداد گروه های آموزشی دانشکده ها نیز به 18 گروه رسیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دکتر افضلی، گروه های مهندسی قدرت و کنترل، مخابرات و الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر؛ گروه های  مهندسی نقشه برداری، مهندسی آب، مهندسی زلزله و ژئوتکنیک در داشکده مهندسی عمران و نقشه  برداری و گروه های مهندسی پزشکی، مهندسی هسته ای، فوتونیک، ریاضی کاربردی، نانو فناوری و علوم زمین در دانشکده علوم و فناوری های نوین فعال هستند.

همچنین گروه های شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر در دانشکده شیمی و مهندسی شیمی و گروه های مهندسی طراحی کاربردی و ساخت و تولید، مهندسی تبدیل و سیستم های انرژی و مهندسی مواد در دانشکده مهندسی مکانیک و مواد دایر شده اند.

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در کیلومتر 28 بزرگراه هفت باغ علوی، جنب میدان دانشگاه و نزدیکی شهر ماهان واقع است. این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد.


١١:٣٤ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج