چاپ        ارسال به دوست

بااعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری مشخص شد؛

پیام صمدی دانش آموخته دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، رتبه اول آزمون دکتری را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پیام صمدی، دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، رتبه اول آزمون دکتری 97 در رشته مهندسی هسته ای گرایش پرتوپزشکی را کسب کرد.


عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد پیام صمدی، بررسی خطا های موقعیت مکانی بیمار در پرتودرمانی تومورهای حرکتی بااستفاده از روش های غیرخطی است که تحت راهنمایی دکتر احمد اسماعیلی ترشابی و مشاوره دکتر محمدرضا رضایی راینی در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان از آن دفاع کرد.


پیام صمدی میاندوآب در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه درخصوص آمادگی برای کنکور دکتری گفت: "بین هفت تا هشت ماه به طور منسجم و مداوم و روزی حداقل 11 ساعت مطالعه می کردم".


وی خطاب به دانشجویان بابیان اینکه واقعیت این است که درس خوندن آسان نیست خاطرنشان کرد: دانشجویان با تمام وجود تلاش کنند تا بهترین نتیجه را برای ادامه تحصیل و موفقیت های شغلی کسب کنند.


وی با مهم خواندن نقش دانشگاه محل تحصیل در موفقیت به دست آمده، ازاستادان خود و بویژه دکتر احمد اسماعیلی ترشابی استاد راهنما و دکتر محمدرضا رضایی راینی استاد مشاور خود در مقطع کارشناسی ارشد تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی نتایج اولیه آزمون دکتری روز دوشنبه، ۲۷ فروردین ماه اعلام شد و داوطلبان واجد شرایط از نیمه اول اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.


آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۷ در روز جمعه، چهارم اسفند ۹۶ در ۷ گروه آموزشی و ۲۴۶ کدرشته امتحانی در ۵۵ شهرستان و ۱۱۷ حوزه امتحانی برگزار شد.
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در کیلومتر 28 بزرگراه هفت باغ علوی و جنب شهر ماهان قراردارد و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد.
این دانشگاه سال گذشته به عنوان بهره ورترین دانشگاه صنعتی ایران معرفی شد.


٠٩:٣٨ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٤٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج