چاپ        ارسال به دوست

دکتر زهرا حسنی مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده خبرداد؛

25تیرماه، جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار می شود

دکتر زهرا حسنی مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده گفت: بیست و پنجم تیرماه، مصادف با دومین روز دهه کرامت، جشنواره خیریه غذای سالم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار می شود.

دکترحسنی گفت: عواید حاصل از فروش غذا در جشنواره برای کمک به نیازمندان اختصاص می یابد.

به گفته وی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان یااعضای خانواده آنها می توانند در جشنواره غذا در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته شرکت کنند.

دکتر حسنی خاطر نشان کرد:

 متقاضیان باید فرم شرکت در جشنواره را از بخش اطلاعیه های سایت  دانشگاه دریافت، تکمیل و تا ساعت 10صبح  23  تیرماه  برای خانم علیزاده کارشناس  روابط عمومی دانشگاه ارسال کنند.

همچنین داوطلبان شرکت در جشنوره غذای سالم می توانند نام و نام خانوادگی و اسم غذایی را که می خواهند در جشنواره عرضه کنند تا ساعت 10 صبح 23 تیرماه به شماره پیامک 3000160060 ارسال کنند.

 وی افزود: فروش غذا در جشنواره  در قبال ارائه ژتون هایی صورت می گیرد که خریداران باید در زمان برگزاری جشنواره با پرداخت نقدی یا از طریق کارتخوان از غرفه فروش ژتون تهیه کنند.

بنا به اعلام دکتر حسنی،در برگزاری جشنواره غذا، معاونت دانشجویی و فرهنگی،شورای فرهنگی، روابط عمومی، امورعمومی و خدمات  با امور زنان و خانواده دانشگاه همکاری می کنند. 

دهه کرامت  از اول ذیقعده مصادف با سالروز میلاد حضرت معصومه (س) آغاز می شود و تا ۱۱ ذیقعده مصادف با سالروز میلاد امام رضا علیه السلام ادامه دارد.                       

لینک ثبت نام :

http://kgut.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=۱&fkeyid=&siteid=۱&fkeyid=&siteid=۱&fkeyid=&siteid=۱&fkeyid=&siteid=1&pageid=۱۱۴۶&newsview=۶۴۳


٠٨:١١ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج