به منظور استفاده محققين و دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي از جديد ترين كتابها ، مراجع و مقالات علمي ، كتابخانه اي با امكانات به روز در دانشگاه در نظر گرفته شده است اين كتابخانه شامل بيش از 22000 جلد كتاب شامل 16000 كتاب لاتين و بقيه فارسي و 1700 جلد پايان نامه و گزارش طرح و نزديك به 700 حلقه CD  مي باشد مجموعه  كتابخانه تحت وب بوده و از طريق سايت اينترنتي دانشگاه قابليت جستجو  و رزرو را دارا است.

  فراخوان عضویت در طرح غدیر«عضویت فراگیر کتابخانه‌ها»

طرح غدیر«عضویت فراگیر کتابخانه‌ها»: راهكاری است كه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برای دسترسی مستقیم به منابع کتابخانه‌های زیرپوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طراحی و اجرا نموده است. این کتابخانه‌ها با نام کتابخانه های مقصد درسایت ghadir.irandoc.ac.ir معرفی شده اند. بر پایه این طرح، کلیه دانشجویات تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی رسمی و پیمانی دانشگاه که متقاضی استفاده از منابع موجود در این کتابخانه‌ها هستند، می‌توانند با مراجعه به کتابخانه یک کارت عضویت و چند کارت امانت دریافت کنند و به عضویت طرح درآیند. اعضای طرح با استفاده از کارت نخست می‌توانند به کتابخانه های مقصد مراجعه و از همه خدمات آنها در محل استفاده کنند و با سپردن هر کارت امانت یک کتاب امانت دادنی را به امانت گیرند.

دسترسی آنلاین به پایگاه های مقالات علمی معتبر

دسترسی به پایگاههای اطلاعات علمی زیرفراهم گردیده است خواهشمند است ضمن استفاده و بررسی پایگاه ها، بازخورد خود در مورد عملکرد آنها را به کتابخانه اعلام فرمایید تا در مورد اشتراک سالانه آنها تصمیمات لازم اتخاذ گردد

www.daneshgostar.org

 http://۳۰doc.ir,   http://۳۰doc.comhttp://۳۰doc.info

kgut.FarsPaper.com

kgut.daneshlink.ir

 

بررسی سرقت ادبی مقالات                                                          http://ith.30doc.info