نمای ورودی دانشگاه

Slide thumbnail

سالن 300 نفره ، مرکز همایش های دانشگاه

نیروگاه 10 کیلوواتی فتو ولتاییک

سالن 800 نفره مرکز همایش های دانشگاه

صفحه اصلي > کتابخانه 
کتابخانه
 

به منظور استفاده محققين و دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي از جديد ترين كتابها ، مراجع و مقالات علمي ، كتابخانه اي با امكانات به روز در دانشگاه در نظر گرفته شده است اين كتابخانه شامل بيش از 17000 جلد كتاب شامل 14000 كتاب لاتين و بقيه فارسي و 1000 جلد پايان نامه و گزارش طرح و نزديك به 700 حلقه CD  مي باشد مجموعه  كتابخانه تحت وب بوده و از طريق سايت اينترنتي دانشگاه قابليت جستجو رزرو را دارا است.


 

فراخوان عضویت در طرح غدیر«عضویت فراگیر کتابخانه‌ها»

طرح غدیر«عضویت فراگیر کتابخانه‌ها»: راهكاری است كه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برای دسترسی مستقیم به منابع کتابخانه‌های زیرپوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طراحی و اجرا نموده است. این کتابخانه‌ها با نام کتابخانه های مقصد درسایت ghadir.irandoc.ac.ir معرفی شده اند. بر پایه این طرح، کلیه دانشجویات تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی رسمی و پیمانی دانشگاه که متقاضی استفاده از منابع موجود در این کتابخانه‌ها هستند، می‌توانند با مراجعه به کتابخانه (نماینده طرح: سرکارخانم حسنخانی فرد) یک کارت عضویت و چند کارت امانت دریافت کنند و به عضویت طرح درآیند. اعضای طرح با استفاده از کارت نخست می‌توانند به کتابخانه های مقصد مراجعه و از همه خدمات آنها در محل استفاده کنند و با سپردن هر کارت امانت یک کتاب امانت دادنی را به امانت گیرند.

دسترسی آنلاین به پایگاه های مقالات علمی معتبر

امکان درخواست و دریافت مقالات علمی لاتین بصورت آنلاین از بیش از 5000 پایگاه اطلاعاتی معتبر تا پایان سال 96 فراهم شده است.

جهت دسترسی به سامانه : 

                                           http://30doc.ir

http://30doc.com

http://30doc.info

 

اطلاعیه ها (بایگانی)