English | فارسی
,
 
university photo

 

سوالات متداول شما در خصوص خدمات دفتر مشاوره و سلامت

 

مشاوره چیست:

مشاوره به معنای وعظ، اندرز، نصیحت و موعظه افراد نیست بلکه مشاوره با درک حمایت به شما گوش سپرده و به دنبال پاسخی بدون جانبداری، غرض‌ورزی قضاوت شخصی و انتقاد به سوالات و مشکلات شما است. او به ارزش‌ها و سبک زندگی و اعتقادات شخصی و خانوادگی شما احترام می­‌گذارد و به شما یاری    می‌رساند تا احساستان را بشناسید و آنچه در لایه‌های ضمنی و زیرین ذهن و احساستان رخ می دهد را درک کنید. تا بتوانید در تصمیم گیری‌ها، انتخاب‌ها و تغییرات زندگی بهتر عمل کنید.

 

چگونگی استفاده از خدمات دفتر مشاوره و سلامت:

اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان می‌توانند جهت تعیین وقت مشاوره در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه در ساعات اداری و برای استفاده از خدمات درمانی و پزشکی در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت9:15 الی10:15 به دفتر مشاوره و سلامت دانشگاه مراجعه نمایند.

 

محرمانه بودن مشاوره:

مطالبی که میان مشاوره و مراجعه‌کننده رد و بدل می‌گردد محرمانه خواهد بود و در شرایط عادی هیچ مطلبی بدون اجازه مراجعه کننده در خارج از دفتر مشاوره بازگو نخواهد شد. لازم به ذکر است اطلاعاتی که در فرم ها از مراجعه‌کننده ثبت خواهد گردید؛ ممکن است در قالب آمارهای بدون نام، درباره نحوه خدمات‌رسانی دفتر مشاوره گردآوری گردد.

در مواردی جهت ارزیابی سلامت روان و جسم آمارهایی به صورت سالیانه در قالب پرسشنامه از دانشجویان و کارکنان گردآوری شود.

در مواردی جهت ارزیابی عملکرد دفتر مشاوره بررسی نظرات مراجعه‌کنندگان و ارزیابی سلامت جسم و روان دانشجویان و کارکنان پرسشنامه‌هایی در اختیار شما قرار گیرد که شما می‌توانید  با ذکر نام با در نظر گرفتن محرمانه ماندن پاسخ‌ها آنها را تکمیل فرمایید.

   


صفحه در 0.36 ثانیه ایجاد شد.