English | فارسی
,
 
university photo

اخبار

روابط عمومی

روابط عمومی: بیانیه رئیس دانشگاه به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ماه 1396

نوشته شده توسط alizadeh در 1396/02/27 15:34:19

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  به مناسبت  انتخابات 29 اردیبهشت ماه 1396 بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن بیانیه دکتر آروین بدین شرح است:

انتخابات مهمترین رخداد جمهوریت نظام و نماد مردم سالاری است. حال در آستانه این رخداد سرنوشت ساز قرارداریم.

آنانکه دل در گرو پیشرفت، توسعه، استقلال و آزادی این کهن مرز و بوم دارند، لازم است از سرِ شور آمیخته با شعور به وظایف وتعهدات خود در قبال کشور عزیزمان و نسل‌های آینده بیندیشند و مسئولیت خود را در این برهه حساس بازشنا سی نمایند.

بر ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی پوشیده نیست که مشکلات سهمگین سالیان گذشته ناشی از سوء تدبیری است که زمینه‌ساز هجمه‌ی عظیم درابعاد مختلف از خارج مرزها شد و چنان وضعیتی را در کشور تحمیل نمود که گذر از آن بیش از هر زمان دیگر نیازمند تفکر فعالانه، شور و شوق مبتنی بر شعور، پرهیز از عوام فریبی، اخلاق مداری، درک موقعیت کشور در عرصه فراملی و حضور فعال مردم در کلیه صحنه‌ها می‌باشد.

حضور در انتخابات پاس‌داشت آزادی است، ارزشی که ملت رشید ایران دهه‌ها برای به‌دست آوردن آن شهدای بی‌شماری اهدا نموده است و وظیفه خطیر ما‌ست که این نعمت گرانبها را به نسل‌های آینده تقدیم نماییم.

مشارکت سیاسی بر ارکان اندیشه و تفکر، فارغ از جوسازی‌ها وعده‌های غیر واقع بعضی از نامزدها و عوام فریبی موجبات استحکام بیشتر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به‌دور از افراط و تفریط‌ها و هیجانات زودگذر خواهد بود.

این حضور پرشور تداوم حل مشکلات را به سرپنجه تدبر و تفکر رقم خواهد زد و پیام روشنی به جهانیان خواهد داد که ملت بزرگ ایران با صلابت و اقتدار با تکیه بر عقلانیت خواستار تعامل با سایر کشورها است.

بدون هیچ تردیدی تمامی نیروهای سیاسی کشور با هرگرایش و سلیقه با پختگی برآمده از حکمت، در کنار رئیس جمهور منتخب مردم خواهند بود و درسایه وحدت کلمه با توان مضاعف مسائل را حل و فصل خواهند نمود.

محمد جواد آروین

رئیس دانشگاه

 

 

 

صفحه در 0.24 ثانیه ایجاد شد.