English | فارسی
,
 
university photo

اخبار

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات: مهلت ارسال طرح به جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تمدید شد

نوشته شده توسط alizadeh در 1395/10/01 11:06:39

به مناسبت برگزاری هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار و استقبال شرکت های دانش محور، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی کشور مهلت ارسال طرح  برای شرکت در جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تا 7 دی ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با بیان اینکه سومین دوره این جشنواره در 7 و 8 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود؛ گفت: پارک علم و فناوری استان کرمان از سال گذشته با افتتاح مرکز مبادلات تجاری فناوری پیشرفته و برگزاری دو دوره جشنواره های تجاری سازی در کرمان و دبی جهت بازاریابی محصولات شرکت های پارک های کشور فعالیت موثری کرده است.

وی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: شناسایی ایده های برتر و معرفی آن ها به سرمایه گذاران، جهت دهی به ایده ها، تبدیل دانش به ثروت و تقویت و بارور کردن بنیه دانش در زمینه کارآفرینی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

گفتنی است در حاشیه این جشنواره کارگاه های آموزشی با محوریت "بازاریابی فناوری های پیشرفته" و "ارتقا فرهنگ وقف فناوری" و نمایشگاه جانبی معرفی فناوری های پیشرفته برگزار می شود.

 

 

صفحه در 0.24 ثانیه ایجاد شد.