چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه تخلیه خوابگاه

·      دانشجویان ساکن در بلوک 2 خوابگاه خواهران و بلوک 4  خوابگاه برادران، از مورخ 99/6/15 لغایت 99/6/19 و دانشجویان ساکن در بلوک 1 خوابگاه خواهران و بلوک 3  خوابگاه برادران، از مورخ 99/6/22 لغایت 99/6/26، جهت تخلیه و تحویل اتاق به خوابگاه مراجعه نمایند.

·      مهلت اعلام شده غیر قابل تمدید می باشد  و در صورت عدم اقدام از سوی دانشجو، دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص اسباب و لوازم باقی مانده دانشجویان در اتاق ها ندارد و رأساً جهت تخلیه اتاق اقدام نموده و دانشجو حق هیچگونه شکایتی را نخواهد داشت.

·      طبق اطلاعات مندرج بر روی کارت خوابگاه، تنها ورود افراد ساکن در هر اتاق و یا نماینده ایشان(دانشجوی شاغل به تحصیل دانشگاه) به اتاق ممکن می باشد. تکمیل فرم تعهدنامه مربوطه توسط نماینده دانشجو الزامی است.

·      با توجه به محدودیت زمانی و جهت کاهش مراجعه همزمان دانشجویان به خوابگاه به هدف رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا، لازم است که دانشجویان به نحوی برنامه ریزی نمایند تا مراجعه ایشان به خوابگاه به روزهای پایانی انتقال نیابد.

·      استفاده از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده جهت ورود به خوابگاه و همراه داشتن لوازم بسته بندی(ساک، کارتن،گونی و ...) الزامی است.

·      در صورت وجود لوازم ارزشمند(گران قیمت) در اتاق، پیش از مورخ 99/6/15 موارد به اداره امور دانشجویی یا سرپرستی خوابگاه اطلاع داده شود.

·      ساعت تحویل: خوابگاه خواهران: 9 تا 19       -     خوابگاه برادران: 9 تا 13

·      امکان تخلیه اتاق در خوابگاه خواهران در تاریخ های 20 و 99/6/21 وجود دارد.

·      تحویل گیرنده در خوابگاه خواهران: سرپرستی خوابگاه

·      تحویل گیرنده در خوابگاه برادران: آقای ساکی پرست (تلفن تماس: 09388625899 )

·       دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال وسایل موجو در انبار ندارد.

·      درج مشخصات دانشجو بر روی بسته ها الزامی است.

 

 


١١:٢٧ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٩٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج