چاپ        ارسال به دوست

تغییر تاریخ برگزاری آزمون بخش معارفي سي و ششمين جشنواره سراسري قران و عترت دانشجويان

قابل توجه دانشجويان محترم
حسب اعلام اداره كل پشتيباني امور فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم تحقيقات و فناوري  تاریخ برگزاری آزمون بخش معارفي سي و ششمين جشنواره سراسري قران و عترت دانشجويان تغيير كرده است
آزمون بخش معارفی (شامل 7 رشته: آشنایی با احادیث اهل بیت /حفظ موضوعی قرآن کریم/آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم/ آشنایی با سیره معصومین/ احکام/ پرسمان قرآنی/ سبک زندگی اسلامی و ایرانی) و رشته هاي حفظ از بخش آوائی (حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10جزء و حفظ5 جزء قرآن کریم) و رشته هاي معارفی از دو بخش نهج البلاغه و صحیفه سجادیه (معارف نهج البلاغه و معارف صحیفه سجادیه) به تاريخ 1400/05/18 موكول شده است.
 
آزمون به صورت مجازي برگزار مي شود و دانشجويان فرصت دارند تا تاريخ 1400/05/15 با مراجعه به نشاني  الكترونيكي Quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام و دریافت نام کاربری اقدام نمایند.
1.سامانه مذکور صرفاً در بازه زمانی یاد شده فعال می باشد و ایجاد دسترسی در خارج از زمان مذکور غیرممکن بوده و مسئولیت عدم ثبت نام در تاریخ مزبور صرفاً بر عهده دانشجومی باشد.
2. دانشجویان به هنگام ثبت نام در قسمت انتخاب نام استان و شهر، استان و شهر محل تحصیل خود و در قسمت انتخاب مرکز، نام وزارت علوم، تحقیقات و فناوري راانتخاب نماید.
3.دانشجویان می توانند ازساعت 8 الی 14با توجه به برگزاري آزمون در همان روز با نام کاربري که هنگام ثبت نام دریافت نموده اند، وارد سامانه شده و در آزمون مربوط به خودشان شرکت کنند
(نکته: هر دانشجو صرفاً حق شرکت در یک رشته را خواهد داشت.)
4. در این آزمون نمره منفی لحاظ می شود.
متسابقان محترم دانشگاهها می توانند در صورت ضرورت و براي دریافت پاسخ به سؤالات احتمالی با شماره تماس  22485080-021جناب آقای ابراهیمی (کارشناس محترم) تماس حاصل نمایند.


١٠:٢٢ - سه شنبه ٥ مرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٩١    /    تعداد نمایش : ٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج