چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ویژه دانشجویان نو ورود متقاضی استفاده از خوابگاه در نیمسال اول(سال تحصیلی 1403-1402)

اطلاعیه خوابگاه

قابل توجه کلیه دانشجویان نو ورود متقاضی استفاده از خوابگاه در نیمسال اول(سال تحصیلی 1403-1402)

 

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان ورودی جدید و آرزوی موفقیت روزافزون، به اطلاع دانشجویان روزانه غیربومی متقاضی استفاده از خوابگاه می رساند مراحل زیر را جهت اقامت خوابگاه دانشجویی طی نمایند:

1.     هنگام ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان، گزینه« متقاضی خوابگاه هستم» را انتخاب نمایند.

2.     از تاریخ 3/7/1402 لغایت 10/7/1402 همزمان با شروع کلاس ها با مراجعه حضوری به اداره امور دانشجویی دانشگاه نسبت به ثبت نام و دریافت کارت تردد خوابگاه اقدام نمایند.

2.1. ضروری است دانشجویان برای دریافت کارت تردد، یک قطعه عکس 4 × 3 یا 3× 2 به همراه داشته باشند.

3.     لازم است دانشجویان پس از ثبت نام قطعی خوابگاه خود تا 15 مهرماه، به سامانه صندوق رفاه به نشانی refah.swf.ir مراجعه و طبق راهنما نسبت به تکمیل اطلاعات، ثبت مقطع تحصیلی و درخواست اقامت خوابگاه اقدام و پس از 2 روز کاری پرداخت بدهی خود را انجام دهند.

4.     دانشجویان موظفند وسایل شخصی و ضروری خود را از جمله پتو، ملحفه، بالش، ظروف و ... به همراه داشته باشند.

 

 

معرفی خوابگاه:

مجتمع خوابگاهی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در داخل دانشگاه و در ضلع جنوبی واقع شده است. سرای دانشجویی دانشگاه در 4 بلوک(2 بلوک ویژه خواهران و 2 بلوک ویژه برادران ) با ظرفیت پذیرش حدود 360 نفر آماده پذیرش دانشجویان روزانه می باشد.

خوابگاه های دانشجویی به صورت سوئیت 4 نفره و در متراژ 50 متر شامل (پذیرایی، آشپزخانه، یک خواب، سرویس بهداشتی و حمام مجزا داخل سوئیت) می باشد.

هزینه اسکان خوابگاه های دانشجویی طبق اجاره بها اعلام شده از طرف صندوق رفاه دانشجویی در ابتدای هر ترم تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد.١٣:٤٥ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٢    /    عدد : ٤١٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج