چاپ        ارسال به دوست

دانشجویان دانشگاه در مراسمی به مناسبت شهادت امام جعفرصادق (ع)، ارزش‌های معنوی و اخلاقی را گرامی داشتند


در مراسمی که شامگاه یکشنبه شب به مناسبت شهادت امام جعفرصادق (ع) در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته برگزار شد، جمعی از دانشجویان به همراه حجت الاسلام پورجوپاری امام جماعت و حجت الاسلام صادق صباحی، نماینده نهاد رهبری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته ، و علی اسدی، مداح اهل بیت، حضور یافتند.

این مراسم که با هدف گرامیداشت شخصیت و آموزه‌های امام جعفرصادق (ع) و تأکید بر اهمیت عدالت و دانش در اسلام برگزار شد، فضایی معنوی و پر از ارادت به ارزش‌های اسلامی را در دانشگاه ایجاد کرد.


 در این مراسم، سخنرانان با بیان صفات و اقوال امام جعفرصادق (ع)، نقش بی‌بدیل ایشان در ترویج علم و اخلاق اسلامی را مورد توجه قرار دادند و بر اهمیت پرورش این ارزش‌ها در جامعه دانشگاهی و اجتماعی تأکید کردند.

حجت الاسلام صادق صباحی نیز بر لزوم تداوم این گونه مراسمات دانشجویی برای تقویت روحیه انسجام و همبستگی در میان دانشجویان و ارتقای ارتباطات بین آنها تأکید نمود. دانشجویان با برگزاری این مراسم نشان دادند که توجه به ارزش‌های اخلاقی و معنوی، همپای تلاش‌های علمی و پژوهشی آنها، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 


١٣:٢٨ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠٣    /    عدد : ٤٧٥٦    /    تعداد نمایش : ١٨٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)