چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 3 معاونت آموزشی دانشگاه

مصوبات شورای آموزشی 26 خرداد 99 در خصوص پایان نامه های عملی، دروس عملی (کارگاه- آزمایشگاه) و بخش عملی دروس نظری-عملی نیمسال دوم 99- 98 :

- دانشجویان دارای پایان نامه های عملی(نیاز به حضور در آزمایشگاه) که نیاز به خوابگاه ندارند می‌توانند با رعایت ضوابط، مقررات و دستورالعمل‌های بهداشتی، فعالیت‌های پژوهشی خود را از 1/4/99 در آزمایشگاه های دانشگاه ادامه دهند.

- دانشجویان دارای پایان نامه های عملی(نیاز به حضور در آزمایشگاه) که به دلیل عدم بازگشایی خوابگاه، فعالیتهای پژوهشی آنها متوقف شده است می‌توانند درخواست حذف نیمسال دوم 98-99 (بدون احتساب) را با ذکر دلایل در سامانه جامع آموزش ثبت و پیگیری نمایند. دانشجو برای حذف نیمسال باید در نیمسال دوم 98-99 ثبت نام کرده باشد و در سنوات مجاز تحصیلی باشد. آخرین مهلت ارائه درخواست حذف نیمسال دوم 98-99،  11 تیرماه 99 می‌باشد. بدیهی است به درخواست‌های واصل شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

- جهت برگزاری حضوری دروس عملی و بخش عملی دروس نظری-عملی بدون امکان اسکان در خوابگاه و بدون راه‌اندازی غذاخوری دانشگاه، به صورت فشرده، در گروه‌های با تعداد متناسب با فضای آزمایشگاه و طبق دستورالعمل‌های بهداشتی و با حضور اختیاری دانشجو، برنامه‌ریزی لازم از سوی گروه و دانشکده انجام گیرد. نمرات این دروس تا 20 شهریور 99 باید ثبت و قفل گردد.

- دروس نظری-عملی آن دسته از دانشجویانی که به دلیل عدم بازگشایی خوابگاه امکان حضور ندارند، در انتخاب واحد ایشان به صورت ناتمام باقی می‌ماند تا در اولین فرصت پس از امکان حضور ایشان در دانشگاه، تکمیل گردد.

- دروس عملی آن دسته از دانشجویانی که به دلیل عدم بازگشایی خوابگاه امکان حضور ندارند، در صورت درخواست دانشجو، امکان حذف وجود دارد. آخرین مهلت ارائه درخواست حذف درس عملی در نیمسال دوم 98-99،  10 تیرماه 99 می‌باشد و بدیهی است به درخواست‌های واصل شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

 

 


١٢:٤٩ - سه شنبه ٣ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٤٥    /    تعداد نمایش : ١٠٨٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج