چاپ        ارسال به دوست

آغاز دوره ضیافت اندیشه با حضور اساتید در جوار مرقد مطهر شهید گمنام دانشگاه؛

طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شد

 

دکتر روح الله فدائی نژاد معاون دانشجویی و فرهنگی گفت : طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حضور اساتید در جوار مرقد مطهر شهید گمنام دانشگاه وادای احترام به مقام شامخ شهدا آغاز و به مدت سه روز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عممومی دانشگاه دکتر روح الله فدائی نژاد معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گفت: در این طرح ضیافت همزمان دو دوره با عناوین مبانی و کلیات اخلاق علمی و حرفه ای و دانشگاه تمدن ساز با تاکید در بیانیه گام دوم به مدت سه روز از تاریخ 20 شهریور برگزار شد.

 

 

 

در مراسم افتتاحیه مشترک دو دوره که با حضورجمعی از اساتید و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تحصیلات تکمیلی برگزار شد جناب دکتر فدایی ضمن معرفی مدرسین دوره ها هدف از برگزاری طرح ضیافت را در آستانه سال تحصیلی توان افزایی نیروی معنوی و فرهنگی در بین اعضا ی محترم هیات علمی دانشگاه عنوان نمود.

دکتر فدائی نژاد اظهار امیدواری کرد: با اجرای چنین دوره هایی با توجه به ظرفیتها و توانمندیها ی علمی این مجموعه ، دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی و تمدن ساز را شاهد باشیم .

 

کامبیز مسلمی رئیس اداره امور فرهنگی دانشگاه نیز گفت: این دو دوره هر کدام به مدت 16 ساعت توسط اساتید مرکز هم اندیشی اساتید در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار شدند .

به گفته وی کارگاه آموزشی مبانی کلیات اخلاق علمی و حرفه ای با تدریس حجت الاسلام و المسلمین اسلامی اردکانی دکترای فلسفه دین از دانشگاه قم و دانش آموخته حوزه علمیه قم برگزار شد. وی در حال حاضر استاد تمام دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد و بیش از 200 مقاله علمی و بیست عنوان تالیف و ترجمه کتاب در کارنامه علمی خود دارد.

 

 

 

کارگاه آموزشی دانشگاه تمدن ساز با تاکید بر بیانیه گام دوم با تدریس جناب آقای دکتر اصغر منتظر القائم برگزار شد وی در حال حاضر استاد تمام وعضو هیات علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان می باشد. وی علاوه بر راهنمایی بیش از یکصد رساله های دکتری و کارشناسی ارشد بیش از 60 مقاله علمی پژوهشی تالیف 30 کتاب از جمله کتاب درسی و غیر درسی و چاپ دانشنامه چهار جلدی تحت فولاد اصفهان را در کارنامه علمی خود دارد.

 


١٣:٣٢ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٢    /    عدد : ٤١٥٣    /    تعداد نمایش : ١٠٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج