چاپ        ارسال به دوست

انتخابات الکترونیکی انجمن های علمی دانشجوئی

معاونت دانشجویی و فرهنگی در نظر دارد انتخابات انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه را به صورت الکترونیکی برگزار نماید؛ لذا موارد زیر جهت اطلاع کاندیداهای محترم این انتخابات ایفاد می گردد:

1. دانشجویان متقاضی حضور در شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی لازم است فعال و مسئولیت پذیر باشند تا در راستای اهداف انجمن  با تمام توان و با هماهنگی استاد مشاور انجمن فعالیت نمایند؛ لذا در صورت عدم داشتن  وقت کافی یا علاقه  از عضویت در انجمن  پرهیز نمایند.

2. شورای مرکزی هر انجمن متشکل از حداقل 5 نفر عضو اصلی و دو نفر عضو علی البدل است که اعضای اصلی نسبت به تعیین دبیر، از بین خود، اقدام می نمایند.

3. داوطلبانی که بالاترین رای را کسب کنند به عنوان عضو اصلی و شورای مرکزی شناخته خواهند شد.

4. در صورت کسب امتیاز برابر یا افزایش متقاضیان بیش از ظرفیت اعلامی، سوابق تحصیلی و عضویت در انجمن های علمی و سایر موارد ملاک است.

5. داوطلبان عضویت در شورای مرکزی انجمن علمی نمی توانند در سایر شوراهای مرکزی دیگر تشکل های دانشجوئی اعم از صنفی، ورزشی و فرهنگی عضو باشند.

6. عدم کسب معدل مشروط در نیم سال گذشته از دیگر شرایط عضویت در انجمن های علمی است.  

7. فقط دانشجویان در رشته های مرتبط حق شرکت در انتخابات یا درخواست عضویت در شورای مرکزی  انجمن مربوطه را دارند.

8. انجمن های علمی دانشجویی شامل: عمران، کشاورزی، برق، ژئوفیزیک و علوم زمین، ریاضی، شیمی، مکانیک و مواد، رباتیک، هسته ای، فیزیک، ‌نانوفناوری، انرژی، زیست، نقشه برداری و کامپیوتر می باشند.

9. انجمن رباتیک به عنوان انجمن بین رشته ای بوده و دانشجویان در رشته های مکانیک، برق و کامپیوتر علاوه بر انجمن خود می توانند در این انجمن  متقاضی حضور شوند.

10.انتخابات انجمن ها  به صورت الکترونیکی خواهد بود. تاریخ و نحوه برگزاری انتخابات متعاقباً اعلام خواهد شد.

11. داوطلبان عضویت در شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجوئی  جهت ثبت نام بایستی مشخصات خود را که شامل نام، نام خانوادگی، شماره دانشجویی و نام انجمن مورد نظر می باشد را حداکثر تا تاریخ 10 خرداد 99 به سامانه 3000160060 پیا مک نمایند.

 

 


٠٩:٤٨ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٢١١٠    /    تعداد نمایش : ١٤٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)