چاپ        ارسال به دوست

دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه؛ در جلسه پرسش و پاسخ با حضور اعضای هیأت علمی و هیأت رئیسه اعلام کرد:

امضای 20 تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حوزه صنعت و معدن استان کرمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دومین جلسه پرسش و پاسخ با اعضای هیأت ‌علمی و هیأت رئیسه دانشگاه در سال تحصیلی 1400-1399، ساعت 19 روز شنبه هشتم خردادماه به‌صورت برخط برگزار شد

در این نشست دکتر حسین محبی بابیان این مطلب که هدف از برگزاری این نشست‌ها شنیدن پیشنهاد‌ها، انتقادات و نقطه نظرات و بکار گیری آن‌ها در راستای برنامه‌ریزی جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی مجموعه بوده؛ همفکری و همدلی همه اساتید، کارکنان و دانشجویان را در پیشبرد اهداف این دانشگاه حائز اهمیت دانست.

دکتر محبی در خصوص بودجه دانشگاه گفت: نسبت به سال قبل افزایش 60 درصدی  داشته که این امر به همت و پشتیبانی نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، به‌ویژه دکتر محمدمهدی زاهدی صورت پذیرفته است.

وی در ادامه افزود: در بحث خرید تجهیزات آزمایشگاهی نیز اعتبارات بسیار خوبی به‌ویژه در خصوص تجهیز آزمایشگاه‌های دانشکده‌ها تخصیص داده‌شده است و پیگیری مدیران گروه‌های آموزشی و پژوهشی در خصوص تسریع در خرید تجهیزات حداکثر طی چهار ماه اول سال 1400 را توصیه کرد.

رئیس دانشگاه ازجمله اقدامات انجام‌شده در ماه‌های اخیر را بازنگری شیوه‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری، بررسی 200 پرونده درکمیسون موارد خاص، ساماندهی و تعیین وضعیت نیروهای بورسیه، راه‌اندازی و تجهیز ساختمان شماره 2 مرکز رشد در محل دانشگاه به‌منظور دریافت ایده‌های فناورانه اساتید و دانشجویان دانشگاه و همچنین امضای تفاهم‌نامه تأسیس و راه‌اندازی سه پردیس علم و فناوری با همکاری دانشگاه‌های ولی‌عصر (عج) رفسنجان، سیرجان و جیرفت عنوان کرد

وی انعقاد 20 تفاهم‌نامه همکاری با حوزه صنعت و معدن استان کرمان، ازجمله شرکت صنعتی و معدنی گل گهر، شرکت معادن زغال‌سنگ، شرکت توزیع نیروی برق، شهرداری، شرکت گلو مک و... از دیگر اقدامات انجام‌شده برشمرد؛ و بر هدایت موضوعات طرح‌های پژوهشی و پروپوزال‌های کارشناسی ارشد و دکتری در این راستا تأکید کرد.

دکتر محبی همچنین در خصوص همسان‌سازی حقوق و مزایای اعضای هیأت علمی گفت: مجوزهای لازم اخذ گردیده و به‌زودی احکام از تاریخ 01/01/1400 صادر خواهد شد.

در ادامه این نشست اعضای هیأت علمی دانشگاه، نقطه نظرات و پیشنهاد‌ها و انتقادات خود را در حضور هیأت رئیسه دانشگاه عنوان کردند؛ و در رابطه با موارد عنوان‌شده پاسخ و توضیحاتی توسط اعضای هیأت رئیسه ارائه شد؛ و مقرر گردید؛ پیشنهاد‌ها پس از بررسی در حوزه‌های مربوطه، دردستورکار قرار گیرد.

 


١١:٥٢ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٤٤    /    تعداد نمایش : ١٩٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج