چاپ        ارسال به دوست

تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با اداره کل استاندارد استان کرمان مبادله شد.

طی نشستی به منظور گسترش و تعمیق همکاری های مشترک دانشگاه با نهادها و سازمان های بخش های اجرایی استان کرمان، تفاهم نامه همکاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با اداره کل استاندارد استان کرمان مبادله گردید.

به گزارش روابط عمومی و به نقل از گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه، مهندس عاقلی مدیر کل اداره استاندارد استان کرمان به همراه معاونین؛ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته از جمله مجموعه آزمایشگاه‌ها و مرکز همایش‌ها درنشستی با حضور دکتر محبی رئیس دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه شرکت نمود.

در این نشست موضوعات مختلفی از جمله توانمندی های دانشگاه در حوزه های علمی شامل: انرژی، محیط زیست، مواد و متالورژی، فوتونیک و راه‌های گسترش همکاری‌ها مورد گفت‌وگو و تبادل‌نظر قرار گرفت.

در ادامه از سوی مدیران اداره کل استاندارد بر استفاده از آزمایشگاه های دانشگاه به عنوان، آزمایشگاه های همکار در حوزه استاندارد سازی در زمینه های مختلف تاکید شد.

گفتنی است در جهت تقويت و توسعه همكاري­هاي دو جانبه بین دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و اداره کل استاندارد و همچنین با هدف دسترسي و بكارگيري دانش فني و فناوري نوین در اجراي طرح­هاي پژوهشي، مطالعاتي، توسعه­اي، كاربردي، مشاوره­اي و آموزشي، تفاهم نامه ای در 16 بند بین دو مجموعه منعقد گردید

بر اساس این گزارش، اهم مفاد این تفاهم نامه شامل:  انجام طرح­هاي تحقيقاتي، حمايت از پايان نامه­هاي تحصيلات تكميلي، راه اندازی دفتر استاندارد در دانشگاه، مشارکت در تدوین استاندارد های ملی و بین المللی و مشارکت در تاسیس کمیته های فنی سازمان های بین المللی استاندارد نویسی می باشد.

 


١٦:٥٢ - شنبه ١٥ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٢١٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج