چاپ        ارسال به دوست

دکتر محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جشن ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) تاکید کرد؛

استفاده از تجربه بازنشستگان در پیشرد و توسعه اهداف دانشگاه نقش آفرین است

آئین جشن ولادت حضرت علی (ع) و تکریم بازنشستگان و تجلیل از یاوران علمی نمونه دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، 25 بهمن ماه در محل سالن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

در این آئین دکتر محبی رئیس دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و بزرگداشت مقام پدر و خیر مقدم به سخنران مدعو مراسم، دکتر منصورحسنی، اظهارداشت: بی شک همکاران بازنشسته سی سال از عمر شریف خود را در راه خدمت صادقانه به این دانشگاه صرف نموده و هم اکنون که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند؛ تکریم و تجلیل از این عزیزان یکی از وظایف مهم است .که تنها با مادیات میسر نخواهد بود و خاطر نشان کرد: قطعا خدمات ایشان اجر اخروی به همراه دارد.

رئیس دانشگاه، دوران بازنشستگی را شروعی برای ادامه راه و خلق ایده ها و روش های نوین دانست و از بازنشستگانی که در این مسیر گام بر می دارند به عنوان پیشکسوت نام برد.

وی اضافه کرد: بازنشستگان سرمایه های ارزشمندی هستند که استفاده از تجربیات آنها در پیشبرد اهداف دانشگاه حائز اهمیت می باشد.

دکتر حسین محبی در ادامه با اشاره به تغییر عنوان اعضای غیرهیأت علمی به یاوران علمی از سوی وزارت علوم، ضمن تبریک به یاوران علمی نمونه دانشگاه، خواستار تداوم فعالیت مستمر آنها در راستای اهداف و رسالت دانشگاه شد.

در ادامه مراسم دکتر منصور حسنی نویسنده و مدرس مهارت های زندگی در خصوص خطبه همام نهج البلاغه و همچنین درباره شاخص های مهارت های زندگی بهتر، ایراد سخنرانی نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در پایان این مراسم از همکاران بازنشسته فاطمه زنگی آبادی، زهره شریف زاده، فرحناز ضیا سیستانی، آرمیتا فرهمند، مرجان فرهمند، علی حسنی، علیرضا علی غیاث،حمیدرضا نگارستانی و حمیدرضا کاشف و همچنین از مجتبی ملک نژاد، بتول لشکری، محمد حسین ابراهیمی پور، سید هادی ابراهیمی، علی خواجویی، مهدی حسن نژاد رنجبر، علی اسلامی و مجتبی جعفری به عنوان یاوران علمی نمونه دانشگاه در سال 1400 با اهدای لوح و هدایا تقدیر و تجلیل به عمل آمد

شایان ذکر است اجرای برنامه هم آوایی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، توسط  گروه بین المللی  پیامبر اعظم  انجام شد.

 


١٤:٣٠ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ٣٠٤٨    /    تعداد نمایش : ١٢٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج

اطلاعیه ها (بایگانی)
رویدادهای آینده (ادامه...)