چاپ        ارسال به دوست

دکتر محبی در پیامی با تبریک روز جوان تصریح کرد:

مسئولان دانشگاه یاریگر جوانان در ساختن آینده ای روشن هستند

دکتر محبی رئیس تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی با تبریک  فرارسیدن سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان خطاب به دانشگاهیان جوان گفت: جوانان عزیز؛ جوانی، سرمایه بی بدیلی است که با بهره مندی از فرصت های طلایی آن می توانید آینده ای روشن برای خود و وطن عزیزمان فراهم سازید. موفقیت های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان یک دانشگاه جوان با تلاش شما دانشجویان و استادان جوان به دست آمده و سندی بر توانمندی جوانان است. مسئولان دانشگاه یاریگر شما در ساخت آینده ای روشن با بهره مندی از نظرات سازنده تان در راستای فعالیت های علمی، پژوهشی و فناورانه هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن پیام دکتر حسین محبی رئیس تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد خجستۀ حضرت علی‌اکبر (ع) با توجه به اهمیت نسل جوان و جایگاه ویژۀ جوانان، در تقویم جمهوری اسلامی ایران، به عنوان «روز جوان» نام‌گذاری شده است. انتخاب این مناسبت بزرگ تاریخی از دو جهت، حائز اهمیت است؛ از یک سو بر شأن و منزلت والای حضرت علی‌اکبر (ع) به عنوان اسوۀ منش و مردانگی و نماد و مصداق یک اسوۀ ایثار و تصویری آسمانی و آرمانی از یک جوان واقعی تأکید دارد و از جانب دیگر، جایگاه ممتاز و متمایز نسل جوان و جوانان را گوشزد می‌کند.

جوانی بهار عمر و فصل شورانگیز زندگی است و به راستی که جوانی آغاز شکفتن است و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود،آینده ای بهتر برای همنوعانشان رقم می زنند.

جوانان عزیز؛ جوانی، سرمایه بی بدیلی است که با بهره مندی از فرصت های طلایی آن می توانید آینده ای روشن برای خود و وطن عزیزمان فراهم سازید. موفقیت های دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان یک دانشگاه جوان با تلاش شما دانشجویان و استادان جوان به دست آمده و سندی بر توانمندی جوانان است. مسئولان دانشگاه یاریگر شما در ساخت آینده ای روشن با بهره مندی از نظرات سازنده تان در راستای فعالیت های علمی، پژوهشی و فناورانه هستند.

اینجانب روز فرخنده، ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان و آینده سازان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و شادکامی تمام جوانان، بویژه دانشگاهیان جوان را از خداوند متعال خواهانم.

 

حسین محبی

 رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

 


٢١:٥١ - جمعه ١٢ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ٣٧٨٦    /    تعداد نمایش : ٩٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج