چاپ        ارسال به دوست

بابرگزاری آیین تکریم و معارفه؛

دکتر هژیرکورکی به عنوان سرپرست جدید امور آموزشی دانشگاه معرفی شد

آیین معارفه دکتر هژیرکورکی به عنوان سرپرست جدید امور آموزشی دانشگاه و تکریم از خانم دکتر زهرا حسنی مدیر پیشین امور آموزشی برگزار شد.

دکترداریوش افضلی معاون آموزشی  پژوهشی دانشگاه در این مراسم دکتر از خدمات خانم دکترحسنی در مدت مسئولیت به عنوان مدیر امورآموزشی تقدیر و آقای دکتر هژیرکورکی را به عنوان سرپرست جدید امور آموزشی دانشگاه معرفی نمود.

 

در این آیین دکتر زهراحسنی گزارشی از فعالیت های امورآموزشی دانشگاه ارائه نمود. همچنین دکتر هژیرکورکی به بیان برنامه ها و اولویت های کاری خود پرداخت.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه در ابلاغ دکتر هژیرکورکی آمده است:

جناب آقاي دكتر هژير كوركي

باسلام و احترام

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص وتجارب ارزنده جنابعالی و به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و پژوهشی، به موجب این ابلاغ به مدت دو سال به سمت "سرپرست امور آموزشی" منصوب می¬شوید. تهیه و ابلاغ تقویم آموزشی، نظارت بر حسن اجرای آیین نامه¬ها، بخشنامه¬ها و مصوبات آموزشی، تهیه و پیشنهاد آیین نامه¬های مختلف آموزشی و انجام امور مرتبط و سایر امور محوله از طرف مقام مافوق از اهم وظایف جنابعالی می¬باشد.

امید است با توکل به خداوند متعال در انجام امور مربوطه مؤفق و مؤید باشید.١٢:٥٠ - دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج