چاپ        ارسال به دوست

قرار گرفتن نام ۲ عضو هیئت‌علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جمع پژوهشگران یک درصد برتر جهان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نام دو نفر از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در جمع یک درصد پژوهشگران برتر جهان قرار گرفت.

دکتر زهرا حسنی معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکتر عصمت راشدی و دکتر فرشید کی نیا، به ترتیب اعضای هیئت‌علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و پژوهشکده انرژی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته در جمع یک درصد پژوهشگران برتر جهان قرار گرفتند.

وی افزود: در این ارزیابی که با بررسی سوابق پژوهشی محققان در بازه زمانی ۱۰ ساله و با روش‌شناسی پیشرفته شناسایی از پایگاه استنادی ESI و WOS موردمطالعه قرارگرفته است، سه شاخص استنادات کل به مقالات نویسنده، تعداد متوسط خوداستنادی به ازای هر مقاله و متوسط درصد خود استنادی یک نویسنده به‌عنوان معیارهای مهم ارزیابی مورداستفاده قرارگرفته‌اند.

دکتر زهرا حسنی گفت: طبق گزارش معاونت پژوهش و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکتر عصمت راشدی با تعداد کل ۲۴۳۳ استناد در حوزه علوم کامپیوتر و دکتر فرشید کی‌نیا با تعداد کل ۹۸۴ استناد در حوزه مهندسی، موفق به کسب این عنوان ارزشمند شدند.

معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه، ضمن عرض تبریک به این محققین و همچنین جامعه دانشگاهی، توفیق روزافزون خدمت به همراه سلامتی در جهت رشد و شکوفایی جامعه علمی کشور را برای این عزیزان مسئلت نمود.

 


٠٨:٤٠ - يکشنبه ٨ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج


اطلاعیه ها (بایگانی)