اخبار > اطلاعیه مهم معاونت آموزشی دانشگاه: (اطلاعیه شماره 1)
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مهم معاونت آموزشی دانشگاه: (اطلاعیه شماره 1)

معاونت آموزشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، با تبریک آغاز سال 1399 ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه جامعه‌ی دانشگاهی، به منظور حفظ سلامت جسمی و روانی، افزایش بهره‌وری و پیشگیری از اتلاف وقت اساتید و دانشجویان، در راستای اجرای سیاست های کلی معاونت آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مبنی بر تداوم فعالیت های آموزشی دانشگاه‌ها در نیمسال دوم 99-98 به استناد نامه شماره 863/2 مورخ 11/1/99 معاون آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری موارد ذیل را به اطلاع می رساند:

-         تا زمانی که امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری نباشد تمامی کلاس‌های دروس نظری به صورت الکترونیکی برخط یا برون‌خط از تاریخ 18/1/1399  برگزار می‌شوند. صرفاً دروس نظری که بنابر توضیحات مکتوب مدرس که برگزاری آن‌ها به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر نیست پس از اخذ مجوز شورای آموزشی مستثنی می‌باشند.

-         به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت مجازی، سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی دانشگاه به آدرس  lms.kgut.ac.ir راه اندازی شده است و فایل های راهنمای برگزاری کلاس‌های مجازی و شرکت در آنها در این سامانه قرار داده شده است.

-         واحد آموزش های الکترونیکی دانشگاه با مشارکت کارشناسان فناوری اطلاعات نهایت تلاش خود را جهت بهبود این دسته از فرایندهای آموزشی و ارتقا زيرساخت ­هاي مورد نياز انجام داده و در تمامي موارد پشتيباني­هاي لازم را به عمل خواهند آورد.

-          تصمیم‌گیری در خصوص دروس عملی و بخش عملی دروس نظری-عملی، پس از فراهم شدن امکان حضور دانشجویان در دانشگاه و در زمان مقتضی انجام خواهد شد.

-         برگزاری امتحانات میان ترم به صورت الکترونیکی بلامانع است. اطلاع‌رسانی در مورد تاریخ برگزاری امتحانات پایان نیمسال جاری در زمان مقتضی انجام خواهد شد.

-         مسئولیت برگزاری کلاس مجازی، ارائه‌ی محتوای الکترونیکی، اجرای سرفصل و تعامل مثبت با دانشجویان به صورت کامل بر عهده استاد درس است.

-          کلیه دانشجویانی که در این نیمسال امکان دفاع از پایان‌نامه یا رساله را دارند، می‌توانند بعد از آغاز آموزش حضوری به صورت حضوری از پایان‌نامه/رساله خود دفاع کنند. برای آن دسته از دانشجویان که قصد دارند زودتر دفاع نمایند، برگزاری جلسه دفاع با تأیید استاد راهنما به صورت حضوری (صرفاً هیأت داوران)-الکترونیکی و یا به صورت الکترونیکی پس از اخذ مجوز معاونت آموزشی برگزار شود.

-         دفاع از طرح پیشنهادی رساله‌های دانشجویان دکتری که در ترم جاری آماده‌ی دفاع می‌باشند به صورت الکترونیکی، حضوری (صرفاً با حضور کمیته راهبری) یا نیمه حضوری (با حضور دانشجو و استاد/استادان راهنمای رساله و ارتباط الکترونیکی با سایر اعضای کمیته راهبری) انجام می‌شود.

-         دانشجویانی که به دلایلی نتوانسته‌اند از کلاس‌های غیر حضوری استفاده کنند و درخواست حذف یک و یا کلیه دروس خود را دارند، تقاضای خود را با ذکر دلایل به معاونت آموزشی ارائه کنند. بررسی و تأیید تقاضای حذف نیمسال بر عهده کمیسیون موارد خاص دانشگاه است.

-         به منظور بررسی مشکلات و درخواست‌های آموزشی دانشجویان در نیمسال جاری، جلسات گروه‌ها و شورای آموزشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی به صورت مجازی، حضوری و یا ترکیبی برگزار می‌شود.

-         با توجه به اینکه زمان تشکیل کلاس‌های حضوری غیر قابل پیش بینی است اصلاح تقویم آموزشی ترم جاری در زمان مناسب انجام و اطلاع رسانی خواهد شد.

معاونت آموزشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

 

 


١٢:٥٢ - دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٨١١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اطلاعیه ها (بایگانی)