شنبه ٢ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم برگزار شد
آیین تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناری و جلسه هم اندیشی با موضوع نقش دانشگاه‌‎ها در توسعه نوآوری و فناوری و تقویت زیست بوم نوآوری با حضور دکتر علی خیر الدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و روسای دانشگاه های استان در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
 چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان؛
حضور اعضای هیات علمی باید در حوزه فناوری افزایش یابد
معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست با مدیران دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی گفت: حضور اعضای هیات علمی باید در حوزه فناوری افزایش و زیست بوم فناوری توسعه یابد.
 چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس
دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی با تبریک سال تحصیلی جدید به همه دانشجویان، یاوران علمی و اعضای هیات علمی دانشگاه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار امیدواری کرد: دانشگاه با اراده‌ای مصمم ‌تر از قبل در مسیر ارتقای جایگاه ملی، منطقه‌ای و بین المللی دانشگاه گام های محکم تری بردارد.
 چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار مقاله عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در مجله نیچر"Scientific Reports"
مقاله عضو هیات علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان تحت عنوان " ارائه مدل كوانتومي براي فرآيند توليد ابرپيوستار" در مجله معتبر "Scientific Reports" از مجموعه مجلات گروه انتشارات نيچر منتشر شد.
 دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
یاور علمی دانشگاه : ورزش، انگیزه کار و تلاش را دوچندان می‌کند و بهره‌وری را در محیط اداری افزایش می‌دهد
یاور علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و دارنده کمربند مشکی دان ۷ کیوکوشی؛ تأثیر فعالیت‌های ورزشی بر امور شغلی را مثبت ارزیابی و گفت: ورزش، انگیزه کار و تلاش را دوچندان می‌کند و بهره‌وری را در محیط اداری افزایش می‌دهد.
 دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشتازی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در بین دانشگا های استان کرمان؛
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به عنوان تنها دانشگاه استان کرمان در جمع دانشگاه های سرآمد ایران قرار گرفت
در هفتمین دوره انتخاب سرآمدان علمی ایران، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به عنوان تنها دانشگاه استان کرمان در جمع دانشگاه های سرآمد ایران قرار گرفت و موفق به کسب رتبه 30 در بین دانشگاه ها و موسسات علمی و پژوهشی کشور شد.
 يکشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آستانه شهادت امام رضا(ع) و همزمان با اربعین حسینی؛
دانشجویان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته راهی مشهد مقدس شدند
اردوی فرهنگی مذهبی مشهد مقدس و زیارت مرقد امام هشتم شیعان علی ابن موسی الرضا (ع) با اعزام 30 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان همزمان با عصر اربعین حسینی به مشهد مقدس آغاز شد.
 يکشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
بزرگداشت قیام امام حسین و اربعین؛ بزرگداشت ارزش‌های انسانی است
بزرگداشت قیام امام حسین و اربعین، بزرگداشت ارزش‌های انسانی و تن ندادن به رذالت‌ها و مصداق جمله هیهات من الذله است. امام حسین (ع) برای این ارزش‌ها، وجود نازنین‌اش را فدا کرد.
 جمعه ٢٥ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر فدائی نژاد رییس کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوری بسیج استان و جانشین رییس کانون بسیج دانشگاه:
بسیج اساتید در مسیر جهاد تبیین حرکت می کند/ دوره دانش‌افزایی و توانمندسازی بسیج اساتید برگزار شد
رییس کارگروه آموزش، تحقیقات و فناوری استان، جانشین رییس کانون بسیج دانشگاه و معاون اداری و مالی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته پس از شرکت در طرح ولایت استادی بسیج (دانش‌افزایی و توانمندسازی اساتید بسیجی) با تاکید بر ضرورت توان‌افزایی و افزایش قدرت تبیین و تحلیل در استادان؛ طرح ولایت استادی را طرحی موفق و تاثیرگذار توصیف و بر تحقق اهداف طرح تاکید کرد.
 جمعه ٢٥ شهريور ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>