چاپ        ارسال به دوست

به همت فناوران پارک علم و فناوری کرمان؛

اپلیکیشن تاک برای توسعه بازار الکترونیک استان رونمایی شد

فناوران پارک علم و فناوری کرمان با تلاش یک‌ساله تیم تحقیق و توسعه یکی از شرکت‌های دانش‌محور مستقر در این پارک، متشکل از ۸ نفر از متخصصان برتر استان در حوزه برنامه نویسی و آی تی، موفق به طراحی اپلیکیشن تاک برای توسعه بازار، بازاریابی و بازارسازی محصولات استان شدند.

مهندس سید رضا کارآموز، مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان، در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمان بیان کرد: حدود یک سال است که اپلیکیشن تخصصی شرکت در دست طراحی بوده، و اکنون  با نام «تاک» به بازار عرضه گردیده است و دارای مزایای متعددی به شرح ذیل می باشد:

ارائه خدمات تخفیفی و تبلیغات به صورت آنلاین، افزودن حراجی‌ها و فروشگاه‌های مختلف به این اپلیکیشن و پشتیبانی از مراکز و خدمات ارائه شونده به مردمی ازجمله کارایی‌های این اپلیکیشن  است.
همچنین این اپلیکیشن به معرفی مراکز متفاوتی که در شهر کرمان فعالیت می‌کنند پرداخته و در واقع این مراکز به شهرهای مختلف استان کرمان و سایر استان‌ها معرفی می‌شوند. به عبارت بهتر اپلیکیشن تاک امکان بازاریابی برای مراکز مختلف را فراهم می‌کند،. و به عنوان مثال یک فروشگاه بدون دریافت هزینه‌ای در اختیار صنایع دستی و کسب و کارهای سنتی قرار گرفته است.
با  شیوع بیماری کرونا احساس نیاز به انجام خریدهای اینترنتی در کشور را بیش از پیش ملموس شده است. از آنجا که می توان کلیه خدمات رفاهی، آموزشی، پزشکی، ورزشی و بانکی را در خانه و با گوشی خود از طریق این اپلیکیشن که نمونه‌ای از یک اپ کامل است را به انجام رسانید، این اپلیکیشن می تواند کمک شایانی در راستای عدم حضور افراد در سطح جامعه و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید 19 ایفا کند.

لازم به ذکر است که مشاوره تخصصی و تامین سرمایه از سوی پارک علم وفناوری نقش به سزایی در این نوآوری داشته و در بخش سرمایه گذاری موفقیت‌های بزرگی کسب شده است .

مهندس کارآموز در پایان گفتگو با اشاره به اینکه این اپلیکیشن توسط جوانان متخصص کرمانی با استفاده از مهارت بومی برای رفاه بیشتر مردم دیار کریمان ساخته و طراحی شده، خاطرنشان کرد: مسئولان می‌توانند با معرفی این فناوری بومی در راستای اشتغال زایی و خدمات رسانی مردم این مرز و بوم حرکت کنند.

گفتنی است فعالیت اصلی این شرکت حول محور بازاریابی و بازارسازی بوده و علاوه بر استان کرمان در استان‌های دیگر همچون سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، تهران، خراسان رضوی و یزد، توسط یک تیم ۱8 نفره ارائه می‌شود.

 


٠٩:٤٤ - پنج شنبه ٩ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٩١    /    تعداد نمایش : ٣٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج