چاپ        ارسال به دوست

بنا به اعلام دکترلشکری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه؛

حدود 90 سوئیت تک نفره بصورت اسکان موقت برای دانشجویان در سرای دانشحویی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته فراهم گردیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حدود 90 سوئیت تک نفره بصورت اسکان موقت برای دانشجویانی که دارای پایان‌نامه­ یا دروس عملي می باشند در سرای دانشحویی دانشگاه فراهم گردیده است.

دکتر محمدرضا لشکری معاون دانشجویی و فرهنگی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه اظهارداشت:  با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ و شرایط فعلی، در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته همانند بسیاری از مراکز آموزشی ترم جدید به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار خواهد گردید و تصریح کرد: به منظور کاهش ظرفیت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، مجوز اسکان در سراهای دانشجویی صرفاً به دانشجویانی که لزوم حضور ایشان در دانشگاه به تایید حوزه آموزشی رسیده است، داده می شود.

وی افزود: دانشجویانی که دارای پایان‌نامه­ یا دروس عملي ناتمام از نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۹-۹۸ هستند در اولویت اسکان قرار می گیرند و تاکید کرد: آن دسته از دانشجویان هم که در مناطق بدون پوشش اینترنتی زندگی می‌کنند، پس از بررسی و تائید حوزه های دانشجویی و آموزشی جزو اولویتهای اسکان قرار خواهند گرفت.

معاون دانشجویی و فرهنگی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل­ های بهداشتی اعلام کرد:  بر اساس تدابیر اتخاذ شده، امکان استفاده از 90 سوئیت تک نفره در سرای دانشجویی دانشگاه فراهم گردیده که بعد از بررسی درخواست مربوطه توسط معاونت آموزشی و اعلام اولویت‌های حضور به حوزه دانشجویی وانجام مراحل پزشکی از قبیل معاینه وتکمیل فرم های مربوطه، مجوز اسکان به واحدین شرایط داده خواهد شد.

به گفته دکتر لشکری به منظور جلوگیری از ایجاد ازدحام، اسکان دانشجویان مطابق جدول زمانبندی اعلام شده انجام می‌گیرد. و در مدت حضور دانشجویان در خوابگاه، فضاهای عمومی مانند نمازخانه، اتاق تلویزیون، اتاق مطالعه، سالن­های ورزشی و... تعطیل بوده واستفاده ازآنها امکان پذیر نمی باشد.  

دکترلشکری با اشاره به اینکه کلیه دانشحویان این دانشگاه در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می نمایند. و اکثرا متفاضی حضور در دانشگاه هستند اذعان داشت: با توجه به محدودیت ­های موجود، اسکان دانشجویان بصورت موقت و در بازه­های زمانی دو ماهه بوده که در واقع به نوعی یک سازو کار هتلینگ می­باشد، و همچنین به منظور پیشگیری از احتمال ابتلا به بیماری در مسافرت­ های بین شهری، امکان مراجعه به منزل تا پایان بازه زمانی تعیین شده وجود ندارد و رعایت این مساله به صورت روزانه بررسی خواهد شد.

 در ادامه این گفتگو معاون دانشجویی و فرهنگی عنوان کرد: امکان طبخ و سرو غذا در سالن غذاخوری دانشگاه وجود نداشته و در هر سوئیت امکانات نگهداری مواد غذایی و طبخ غذا مهیا شده و مواد اولیه غذایی به صورت خشک و یا خام توزیع خواهد شد

دکتر لشکری در پایان خاطر نشان کرد: در ارتباط با آماده سازی خوابگاه­ها سعی شده به خاطر سلامت دانشجویان و آسودگی خاطر خانواده­ های ایشان تمام اقدمات به دقت و با وسواس خاصی انجام گردد.تا با یاری خداوند متعال و همکاری دانشجویان گرامی این دوره­ سخت به سلامتی سپری شود. وی همچنین از کلیه واحدهایی که در این زمینه با این حوزه همکاری نموده اند تشکر کرد.

 


١٨:٥٣ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٦٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج