چاپ        ارسال به دوست

دکتر محبی، رئیس داشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در نشست هم اندیشی دانشجویان تاکید کرد:

برگزاری کلاس‌های مجازی بصورت پرسش و پاسخ بنحوی که دانشجو فقط شنونده نباشد در ارتقاء سطح کیفی آموزش مجازی نقش موثری دارد.

نشست هم‌اندیشی دانشجویان با حضور رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و همراهی معاون آموزشی و پژوهشی و معاون دانشجویی و فرهنگی عصر روز گذشته، بصورت برخط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در ابتدای سخنانش ضمن خیر مقدم به دانشجویان نو ورود، مناسبت‌های 16آذر (روز دانشجو) و هفته پژوهش و فناوری را تبریک گفت و تاکید کرد: دانشجویان از ارکان اصلی پژوهش و فناوری در جامعه هستند.

دکتر محبی اظهار داشت: به واسطه شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌ها، آموزش بصورت مجازی بوده و دراین روش انجام یکسری فعالیت‌های آموزش حضوری میسر نمی‌باشد و خاطر نشان کرد: مشارکت فعال دانشجویان و برگزاری کلاسهای مجازی بصورت پرسش و پاسخ بنحوی که دانشجو فقط شنونده نباشد در ارتقاء سطح کیفی آموزش مجازی نقش موثری دارد.

وی در ادامه، با اشاره به این نکته که دانشجویان بعد از سپری‌کردن دوران تحصیل موفق به اخذ مدرک شده، تصریح کرد: این مدرک زمانی ارزش دارد، که توام با دانش و توان علمی باشد و بی تردید راهگشای حل مسائل و مشکلات جامعه خواهد بود.

رئیس دانشگاه ضمن تشریح ساختار و رسالت پارک علم و فناوری و معرفی مختصر بخش‌های مختلف، به دانشجویان توصیه کرد: اگر ایده یا طرح جدیدی دارند حتما از طریق پارک علم و فناوری اقدام نمایند و تاکید کرد: دراین زمینه درحد توان همکاری‌های لازم از سوی متصدیان امربه بعمل خواهد آمد.

در ادامه این نشست، نقطه نظرات، پیشنهادات، و درخواست،ها از سوی دانشجویان مطرح شد و موارد مطروحه توسط مسئولین حاضر در جلسه پاسخ داده شد

همچنین مقرر شد که پیشنهادات ارائه‌شده پس از بررسی در حوزه‌های مربوطه در دستور کار قرارداده خواهد شد.

گفتنی است با توجه به استقبال دانشجویان و درخواست تدوام برگزاری این نشست‌ها مقرر گردید درهر ترم، یک اینچنین نشست هایی برگزار شود.

 


١٨:٢٨ - پنج شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٢٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٤٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج