چاپ        ارسال به دوست

نشست هم انديشي اساتيد مشاور انجمن هاي علمي دانشجويي بصورت برخط برگزار شد

 

اولين جلسه هم انديشي اساتيد مشاور انجمن هاي علمي دانشجوئي با حضور  دكتر كي نيا  معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه به صورت مجازي برگزار شد.

 در ابتداي جلسه دكتر كي نيا ضمن تبريك حلول ماه مبارك رمضان اهداف تشكيل جلسه را تشريح كرد وي گفت: انجمن هاي علمي دانشجويي ظرفيت هاي بسيار بالا و متنوعي  جهت  پوياي دانشگاه و ايجاد روحيه اميد و نشاط در بين دانشجويان دارند. استفاده بهينه از اين ظرفيت ها در مهارت افزايي دانشجويان و آينده شغلي آنها بسيار موثر است .

او در ادامه افزود: تاكيد بر نقش كليدي دوره هاي مهارت افزايي است تشكيل اين دوره ها منجر به توانمند سازي دانشجويان خواهد شد و لازم است اساتيد مشاور محترم روي اين امر تاكيد و تمركز ويژه اي داشته باشند.

دكتر كي نيا گفت: علاوه بر سخنراني ها و نشست هاي علمي ، نشريات دانشجويي فرصت و بستر مناسبي هستند تا نسبت به هم افزايي علمي دانشجويان و افزايش آگاهي هاي علمي آنها مورد توجه قرار گيرند. انتشار نشريات به صورت الكترونيكي از مباحث ديگري بود كه مورد تاكيد ايشان قرار گرفت.

وي در ادامه ضمن اشاره به نقش كارآفرينانه انجمن هاي علمي دانشجوئي افزود فرصت مناسبي است انجمن هاي علمي دانشجوئي به حوزه استارتاپ ها و همكاري با پارك علم وفناوري و ارتباط با صنعت ورود كنند تا از اين رهگذر دانشجويان ضمن آشنايي با صنايع و مبحث بازار كار از آينده شغلي مناسبي هم برخوردار گردند.

از نكات ديگري كه مورد تاكيد وي قرار گرفت نقش مهم استادان مشاور در ايجاد انگيزه فعاليت در دانشجويان و ايجاد زنجيره مستمر فعاليت ها ي انجمن ها در سطح دانشگاه بود.

در ادامه اين جلسه اساتيد مشاور انجمن ها با بيان مسايل هر انجمن با بيان پيشنهادات خود خواستار تشكيل مستمر اين جلسات و راه كارهاي مناسب جهت حمايت از دبيران و فعالين انجمن ها شدند.   

 


٠٩:٠٧ - يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٨٣    /    تعداد نمایش : ١٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج