چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خبر داد:

هفته رویدادهای استارتاپ در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار می‌شود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در نشست اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجوئی از برگزاری هفته رویدادهای استارتاپ در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته خبر داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر کی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی در نشست اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجوئی اظهار داشت: در اولین فرصت که وضعیت بیماری کرونا بهبود یابد، دوره آموزشی ایده پروری و برگزاری استارتاپ که زمینه‌ای برای آشنایی اساتید و دانشجویان با مفاهیم و چار چوب استارتاپ خواهد بود، به صورت حضوری برگزار می‌شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه افزود: این دور ه مقدمه‌ای برای برگزاری دوره گسترده‌تری در سطح دانشگاه می‌باشد و هدف از آن برگزاری رویداد هفته استارتاپی دانشگاه با مشارکت حداکثری کلیه دانشجویان در تمامی رشته‌ها می‌باشد. وی همچنین افزود: دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، آمادگی دارد تا با تعامل با سایر انجمن‌های فعال علمی و دانشجویی در سطح کشور، در زمینه همکاری با فرایند کار آفرینی و حمایت از دانشجویان در خلق ایده‌های نو آورانه و برگزاری رویدادهای استارت آپ در زمینه‌های تخصصی مختلف، فعالانه مشارکت نماید.

دکتر کی نیا همچنین گفت: در شرایط فعلی با توجه به محدودیت‌های ایجادشده لازم است این تهدید به فرصت تبدیل‌شده و از ظرفیت و توانمندی فضای مجازی حداکثر بهره‌برداری جهت ارتباط مؤثر با اساتید سرآمد جهت برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های مختلف استفاده شود.

وی گفت: طرح ارتباط مؤثر و مستمر دانشجویان با صنایع با همکاری سایر واحدهای دانشگاه در دستور کار این معاونت قرارداد که دراین‌باره خواستار هماهنگی و همکاری هرچه بیشتر اساتید مشاور انجمن‌های علمی شد.

در این جلسه اساتید مشاور نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند وبر لزوم برگزاری مستمر جلسات به‌منظور تبادل تجربیات و گفتگوی سازنده تأکید نمودند.

 


٠٨:٣٣ - سه شنبه ١٥ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٨١    /    تعداد نمایش : ١٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج