چاپ        ارسال به دوست

دکتر محبی در نشست اعضای هیئت‌علمی با حضور هیئت‌رئیسه دانشگاه تصریح کرد؛

نشست‌های هم‌اندیشی‌اساتید، ارتقای کیفی تصمیم‌گیری‌ها را به دنبال دارد

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در نشست هم‌اندیشی با اعضای هیئت‌علمی، ضمن تأکید بر اهمیت جلسات هم‌اندیشی؛ تعامل فعالانه و ارائه نظرات اساتید را عامل مؤثری در ارتقا کیفیت تصمیم‌گیری‌ها توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسین محبی دوشنبه ۳۰ خرداد با تشکر از حضور اعضای هیئت‌علمی در جلسه هم‌اندیشی از اعضای هیئت‌علمی درخواست کرد از راه‌های مختلف نظرات و پیشنهاد‌های خود در حوزه‌های مختلف را جهت ارتقای جایگاه دانشگاه به اعضای هیئت‌رئیسه منعکس نمایند.

اعضای هیئت‌علمی در این نشست که در سالن ۳۰۰ نفری مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد، دیدگاه‌ها و سؤالات را در موضوعات مختلف با هیئت‌رئیسه دانشگاه، مطرح کردند و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه به پرسش‌ها پاسخ دادند.

مسائل آموزشی و پژوهشی، توسعه رشته‌های جدید، تسریع در تبدیل وضعیت‌ها، افزایش جذب هیئت‌علمی، ارتقا امکانات رفاهی، اختصاص زمین و ساخت مسکن و پرداخت معوقات مالی ازجمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

دکتر محبی در این نشست از تلاش‌های اعضای هیئت‌علمی تقدیر کرد و گفت: برخی از درخواست‌ها به مصوبه هیئت‌امنا نیاز دارد که پس از جمع‌بندی در جلسه هیئت‌امنا مطرح و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.

همچنین دکتر باقی زاده رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، دکتر سپهوند رئیس پارک علم و فناوری، دکتر فدائی نژاد معاون اداری و مالی، دکتر نگارستانی معاون آموزشی، دکتر کی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی و دکتر دادی پور رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه در کنار دکتر محبی رئیس دانشگاه حسب مورد پاسخگوی سؤالات اعضای هیئت‌علمی بودند.

 

 


٠٨:٤٧ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ٣٢٣٩    /    تعداد نمایش : ١٦١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج