چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته؛

دانشجویان با زنده نگه داشتن جنبش اصیل دانشجویی برای پیشرفت کشور تلاش می کنند

رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در پیامی با گرامیداشت روز دانشجو تصریح کرد: دانشجویان بصیر و فرهیخته، همواره نشان دادند در کنار تلاش های علمی و پژوهشی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نیز تاثیرگذار و حافظ ارزش های دینی و ملی، استقلال و پیشرفت کشورهستند و با زنده نگه داشتن جنبش اصیل دانشجویی برای پیشرفت کشور تلاش می کنند.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن پیام دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته به شرح زیر است:

 

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

شانزدهم آذر در کشور ما روز دانشجو و مظهر عدالت خواهی، اندیشه ورزی و آزادی‌خواهی است. دانشجویان بصیر و فرهیخته، همواره نشان دادند در کنار تلاش های علمی و پژوهشی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نیز تاثیرگذار و حافظ  ارزش های دینی و ملی و استقلال و پیشرفت کشورهستند.

دانشجویان سرمایه های عظیم و ماندگار کشور محسوب می شوند. آنها با زنده نگه داشتن جنبش اصیل دانشجویی، مطالبه گری و گفتگوی سازنده، دیدگاه های نقادانه و مشارکت فعال در تصمیم‌سازی‌ها در راه توسعه و پیشرفت ایران، به عنوان ظرفیتی تاریخی و بی نظیر، تلاش می کنند.

دانشجویان آگاه با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با عزمی راسخ واراده قوی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و با قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی، تولید علم نافع، نوآوری، کارآفرینی، زمینه پیشرفت کشور را فراهم کرده و میهن عزیزمان را به جایگاهی شایسته می رسانند.

بدون تردید دانشجویان در کسب دستاوردهای دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در زمینه های علمی، پژوهشی و فناورانه در بین دانشگاه های کشور نقش اساسی داشته و دارند. همراه با سایر دانشجویان کشور، گام های محکم و استواری را در راه تحول، توسعه و پیشرفت علمی ایران اسلامی برداشته اند و با بینش عمیق  و درک درست از شرایط دنیای امروز، با آگاهی و دانایی در مسیر انقلاب و تعالی کشور عزیزمان ایران حرکت می کنند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو این روز را به دانشجویان عزیر تبریک عرض نموده و از خداوند بزرگ برای دانشجویان در همه امور به ویژه در عرصه های علمی، پژوهشی و فناورانه، موفقیت های  روزافزون مسئلت دارم و امیدوارم سربلندی و عزت جمهوری ایران اسلامی در سایه همت بلند، حضور فعال و اندیشه پویای شما جوانان غیور و دانشجویان با بصیرت تداوم یابد.

 

 


١٠:١٠ - سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٣٥٥٤    /    تعداد نمایش : ٦٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج