چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت گاز استان کرمان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

به گزارش گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت، جلسه تخصصی صنعتی روز یکشنبه مورخ 24/02/1402 در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با حضور رئیس واحد بهره برداری استان، رئیس واحد بهره برداری شهرستان، مدیر واحد تحقیقات، رئیس واحد مهندسی و کارشناسان شرکت گاز استان کرمان و روسای دانشکده ها و پژوهشکده ها برگزار گردید.

 

 در این جلسه تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، آموزشی و پژوهشی، به منظور بهره گیری بهینه از ظرفیت ها و منابع و تقویت و برقراری ارتباط نظام مند میان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و شرکت گاز استان کرمان به امضا رسید.


در این جلسه دکتر بیت الهی رییس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته ضمن ضمن عرض خير مقدم به مدعوين و معرفی و برشمردن ظرفیت های تخصصی، فنی و آزمایشگاهی موجود در دانشگاه تصریح کرد دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته آماده همکاری مشترک با تولید علم، هم افزایی دانش و انتقال تجربیات پژوهشی در راستای حل مشکلات موجود و رفع نیازهای جامعه و شرکت گاز استان است.

مهندس سلیمانی، رئیس واحد بهره­برداری مرکز استان در این جلسه ضمن قدردانی از رؤسای دانشگاه و پژوهشگاه گفت: فعالیت ها و اقدامات شرکت گاز در سطح استان در بخش های مختلف نیازمند گسترش همکاری های مشترک آموزشی، پژوهشی و فناورانه با دانشگاه و به خصوص انجام طرح های تحقیقاتی و صنعتی با توجه به پتانسیل های موجود و اختیارات طرفین است.

دکتر ابراهیمی میمند رئیس بهره برداری شهرستان نیز با تأکید بر این که در سال های اخیر طرح های تحقیقاتی مؤثری برای توسعه انتقال گاز و حفظ و نگهداری تأسیسات شرکت گاز صورت گرفته است، یادآور شد: با همفکری اعضای هیأت علمی دانشگاه و کارشناسان شرکت گاز استان، طرفین حد اعلای تلاش خود را در جهت حل مشکلات موجود با توجه به توانمندی ها و ظرفیت ها انجام خواهند داد.

در این جلسه همچنین خانم مهندس شریفی، سرپرست واحد تحقیقات شرکت گاز استان با قدردانی از همکاری‌های صورت گرفته خواستار ارتباط هرچه بیشتر بین دانشگاه و این شرکت شد. وی اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی مدون، ارتباط مؤثر و سازنده و بهره گیری از این تعاملات بتوان به نفع توسعه استان قدم برداشت.

 

 

 


١٤:١١ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٢    /    عدد : ٣٨٩٧    /    تعداد نمایش : ١٧٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج