چاپ        ارسال به دوست

دکتر حسین محبی، رئیس دانشگاه ضمن اشاره به آموزه های اصیل مکتب شیعه جعفری گفت: انتظار این مکتب امید به آینده و عشق به بالندگی و سازندگی است.

 

به مناسبت نیمه شعبان میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم (اروحنا لتراب مقدمه الفدا)و در آستانه انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مراسم جشن میلاد نور و مسابقه امید آینده در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزار خواهد شد.

دکتر حسین محبی رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ضمن اشاره به آموزه های اصیل مکتب شیعه جعفری  گفت: انتظار مکتب امید به آینده و عشق به بالندگی و سازندگی است . منتظران واقعی علاوه بر رشد معنوی تعالی جامعه را در سرلوحه کار خود دارند اینان زمینه سازان  بستر ظهور هستند.

وی با اشاره به  مفاهیم بلند مهدویت از جمله صبر سازنده به مسایل روز کشور اشاره نمود و افزود: حرکت مهدوی انتظار برای بهبود وضعیت از بیرون توسط دیگری نیست بلکه هر یک از ما با درک و بصیرت از وضع موجود بایست رهرو منویات حضرت حضرت آیت‌ الله‌العظمی امام خامنه ای باشیم و در این برهه حساس با شناخت حق از باطل به درستی در مسیر تحقق انقلاب مهدوی گام برداریم .

وی خاطر نشان کرد: برای تحقق این مهم، هم زمان با جشن میلاد نور که شامل برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی است، سعی بر آن بوده است از ظرفیت دانشگاه برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی به نحو مطلوبی بهره برداری شود.

وی در ادامه گفت : از جمله برنامه های این جشن برگزاری مسابقه پیش بینی برگزیده شدن نامزدهای انتخاباتی در حوزه انتخابیه کرمان و راور است.

رئیس دانشگاه در ادامه اظهار داشت : لیست الفبایی اسامی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از طریق وب سایت رسمی وزارت کشور اخذ شده و در قالب یک فایل در سایت دانشگاه بارگذاری شده است. در مراسم جشن،  تعرفه‌هایی بین شرکت کنندگان توزیع خواهد شد که علاوه بر نام خود، اسم نامزدهای انتخاباتی که پیش بینی می‌کنند در رقابت آتی انتخاب می شوند را درج می نمایند. این تعرفه ها پس از اعلام نتایج و تایید رسمی انتخابات بررسی گردیده و به کسانی که پیش بینی درستی انجام داده اند جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

شایان ذکر است مراسم جشن میلاد نور و مسابقه" امید آینده" روز سه شنبه 8 اسفندماه سال جاری در سالن های همایش دانشگاه برگزار خواهد شد و پس از آن با حضور امام جمعه محترم شهر ماهان و سایر مدیران این شهر نماز وحدت در محل نمازخانه دانشگاه برپا می گردد.

 

 دانلود فايل : کاندیداهای کرمان وراور.pdf ( 781KB )


٠٧:٥١ - سه شنبه ٨ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٤٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج