چاپ        ارسال به دوست

با مشارکت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و دانشگاه شیراز؛

ششمین دوره کنفرانس سالانه انرژی پاک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و به نقل از دکتر سیدمحمدحجت محمدی رئیس پژوهشکده انرژی، ششمین دوره کنفرانس سالانه انرژی پاک 8 و 9 اسفند ماه سال جاری با مشارکت دانشگاه شیراز و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در دانشگاه شیراز برگزار گردید.

دکتر محمدی اظهارداشت: دراین کنفرانس دو روزه بیش از 200 مقاله منتخب از سوی کمیته علمی کنفرانس  پیرامون محورهای انرژی خورشیدی، انرژی باد، انرژی زمین گرمایی، انرژی برق آبی، پیل‌های سوختی، انرژی‌های زیستی، نیروگاه‌های انرژی پاک، فناوری‌های نوین، تبدیل، بازیافت و ذخیره‌سازی انرژی، مدل‌سازی سیستم‌های انرژی، سیاست‌گذاری انرژی و اقتصاد و مدیریت انرژی پاک  ارائه گردید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از300 موسسه و شرکت در زمینه انرژی‌های پاک حضور داشتند، اعلام کرد: در حاشیه این کنفرانس، نمایشگاهی نیز برای ارائه دستاوردهای شرکت‌ها و سازمان‌ها برپا گردید.

گفتنی است، نمایندگان دبیرخانه دائمی کنفرانس از زحمات پروفسور یعقوبی یکی از چهره­های ماندگار مهندسی مکانیک و عضو فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و دبیر ششمین دوره کنفرانس سالانه انرژی با اهدای لوح تقدیر، قدردانی نمودند.

لازم به ذکر است که دبیرخانه دائمی کنفرانس سالانه انرژی پاک در پژوهشکده انرژیِ دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته مستقر می‌باشد و آقایان دکتر مسعود ایرانمنش، دکتر حسین امیری و دکتر مرتضی عبدل‌زاده، به عنوان نمایندگان این دبیرخانه در کنفرانس حضور داشتند.

در روز پایانی این کنفرانس، شرکت کنندگان از نیروگاه خورشیدی شیراز نیز بازدید کردند.


٠٨:٠٤ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٧    /    تعداد نمایش : ١٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج